فصل دوم سریال نجلا ساخته می شود ؟ فصل دوم نجلا کی پخش می شه ؟

فصل دوم سریال نجلا

فصل دوم سریال نجلا ساخته می شود ؟

فصل دوم نجلا کی پخش می شه ؟

رصد امروز ، سریال نجلا شب گذشته به کار خود پایان داد. سریالی که به زعم برخی منتقدین درکنار تمام حواشی ایجاد شده برای این سریال در جهت جذب مخاطب، نتوانست با اقبال شایان توجهی از سمت مخاطبان روبه رو شود.و همین موضوع سبب شد که در رتبه درجه ۲ سریال سازی صدا و سیما قرار بگیرد.

گروه نویسندگان «نجلا»، مهدی حمزه، حسین امیرجهانی و هادی قربانی اگرچه خط داستانی جذاب و پُرکششی را ترسیم کرده بودند، اما همچون ضعف بسیاری از فیلم‌نامه‌نویسان ایرانی که شاید متأثر از سیاست‌های سیمای ملی ماست، پایانی خوبی برای آن ننوشتند. «نجلا» ماجرای دختر و پسر عاشق‌پیشه‌ای است که در دل بحران‌های سال ۵۸ درگیر اتفاقاتی می‌شوند که آن‌ها را به خاک عراق می‌کشاند. قصه‌ای که اگر از سوی کارگردان آن خوب خوانده می‌شد شاید می‌توانست پُر از تعلیق‌های تصویری باشد که آن را به سمت اثری درخور پیش ببرد. با این حال، قصه خوب «نجلا» پرداخت مناسبی نداشت مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گیرد.

فصل دوم سریال نجلا
فصل دوم سریال نجلا

همچنین سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا که پیشتر با بازی در سریال عاشقانه ها معروف شده بود نتوانسته است بازی قابل قبولی از خود ارائه دهد که تحسین منتقدان این سریال را به همراه داشته باشد.

سارا رسول‌زاده صرفا به خاطر چشمانش که به درستی با نام «نجلا» شخصیت اصلی داستان که به معنی «زنی با چشمان فراخ» است برای این سریال انتخاب شده است.

بازیگری که بعد از سال‌‎ها دوری از جعبه جادویی با نقشی متفاوت و دشوار به روی آنتن رفت، اما در حساس‌ترین زمان‌های فیلم، مانند یک آماتور ظاهر شد. به عنوان مثال «نجلا»‌ی داستان در سکانس کلیدی اعتراف به سفر کربلا برای پیدا کردن فرزندش حسین و تعریف معجزه اباعبدا… الحسین (ع) درهنگام تولد پسرش، آن‌قدر ضعیف ظاهر می‌شود که در منولوگ چند دقیقه‌ای، نه تنها قطره‌ای اشک در چشمانش ندارد بلکه زاری تصنعی او هم خوب از کار در نمی‌آید.

اما با تمام فراز و فرود هایی که این سریال پشت سر گذاشته است ، عوامل سریال از ساخت فصل دوم این سریال خبر می دهند.

داستان فصل دوم این مجموعه در داخل ایران می‌گذرد.در روزهای گذشته، گفته می‌شد احتمال دارد «نجلا» به فصل دوم برسد.

همه عوامل اصلی کار شامل کارگردان و بازیگران اصلی مثل حسام منظور و سارا رسول‌زاده در فصل دوم سریال نیز حضور دارند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید