قسمت اول سریال صفر بیست و یک ۰۲۱ امشب پخش می شود ؟ پخش قسمت اول سریال صفر بیست و یک

قسمت اول سریال صفر بیست و یک

قسمت اول سریال صفر بیست و یک ۰۲۱ امشب پخش می شود ؟

پخش قسمت اول سریال صفر بیست و یک

رصد امروز ، شب گذشته به تاریخ ۴ آبان ۹۹ سریال نجلا با پخش آخرین قسمت به کار خود پایان داد و جای خود را یک سریال طنز داد.

سریال صفر بیست و یک ساخته مشترک جواد رضویان و سیامک انصاری ، دو تن از کمدین های قدیمی و مطرح کشورمان است که قرار است طبق کنداکتور پخش شبکه سه ، از امشب راس ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه هر شب از این شبکه پخش شود. هم چنین  تکرار آن روز بعد حدود ساعت ۱۴ خواهد بود.

مرتبط  خلاصه قسمت اول فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت اول سریال صفر بیست و یک
قسمت اول سریال صفر بیست و یک

بازیگرانی که در این سریال در کنار سیامک انصاری و جواد رضویان به ایفای نقش می پردازند عبارتند از : امیر حسین رستمی، نگار عابدی، سیاوش طهمورث، سروش جمشیدی، رویا میر علمی، علیرضا استادی، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، افشین آقایی، پادینا کیانی، رابعه اسکویی، اتابک نادری، محمدرضا خسروی، علی غلامی، میلادکیانی و بازیگر نقش کودک:مهبد بیور

اما داستان صفر بیست و یک چیست؟

داستان سریال جواد رضویان و سیامک انصاری حول دو باجناق می‌گردد که روابط دوستانه‌ای با هم ندارند. این دو مرد که در شهرداری کار می‌کنند، برای زمین زدن همدیگر تلاش می‌کنند و در راستای همین تلاش‌ها اتفاقات بامزه و بانمکی را رقم می‌زنند. شعار اصلی این سریال حول محور ضرب‌المثل مشهور «ژیان ماشین نمی‌شه، باجناق فامیل نمی‌شه!» می‌گردد.

مرتبط  ساعت پخش سریال ارمغان تاریکی از آی فیلم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید