ازدواج ریحانه پارسا و محسن افشانی ؟!! رابطه ریحانه پارسا و محسن افشانی چیست ؟!

ازدواج ریحانه پارسا و محسن افشانی ؟!!

رابطه ریحانه پارسا و محسن افشانی چیست ؟!

رصد امروز ، ریحانه پارسا و محسن افشانی هر دو از بازیگران پرحاشیه ایی هستند که هر از چندگاهی کاربران فضای مجازی را غافل گیر می کنند.

چند وقت اخیر جدایی و شکایت جنجال برانگیز همسر محسن افشانی از وی حاشیه های بسیاری برای او ساخت. او از طرف همسر خود متهم به کتک زدن نیز شده بود. ماجرای اختلاف  محسن افشانی  و  سویل خیابانی  به شورا حل اختلاف رسید. پیش تر سویل خیابانی به خاطر ضرب و جرح و انتشار  تصاویر خصوصی  اش از محسن افشانی شکایت کرده بود.

تمامی حواشی مربوط به محسن افشانی را در اینجا ببینید

ریحانه پارسا نیز با عروسی و جدایی زودهنگامش از مهدی کوشکی در دنیای مجازی و حاشیه سازی ها کم از محسن افشانی ندارد.

آن‌ها در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسی از خودشان در اینستاگرام، خبر ازدواج‌شان را در روزهای شیوع ویروس کرونا اعلام کردند و نوشتند: “عهدمان در این قرنطینگی!” ریحانه پارسا فعالیت بازیگری‌اش را با سریال «پدر» در سال ۹۷ در نقش لیلا آغاز کرد و به شهرت رسید. او از طریق دستیار کارگردان به این پروژه معرفی شد و تست بازیگری داد و به گفته‌ی خودش از میان ۲۵۰ نفر برای این نقش انتخاب شد.

از ازدواج تا جدایی ریحانه پارسا را در اینجا بخوانید

هر دو در طی زندگی های مشترک خود نیز با انتشار پست ها و ویدئوهایی بسیار سروصدا می کردند.

در آخرین و جدیدترین حواشی ایی که این دو ایجاد کردند ، انتشار عکس های ویدئو کال خود و همچنین انتشار پست های عاشقانه است.

ریحانه پارسا یک پست جنجالی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که این پست جنجال زیادی آفرید و پس از این پست طرفداران ریحانه پارسا گمان کردند که ریحانه با محسن افشانی وارد رابطه عاطفی شده است اما محسن افشانی به این پست واکنش نشان داد.

ریحانه پارسا و محسن افشانی
ریحانه پارسا و محسن افشانی

محسن افشانی پس از پست ریحانه پارسا چند استوری منتشر کرد که نشان می دهد ریحانه پارسا و محسن افشانی وارد رابطه کاری شده اند همچنین محسن افشانی از مردم و طرفداران خود درخواست کرد که به شایعات توجهی نکنند تا آینده ریحانه پارسا به تباهی کشیده نشود.

ریحانه پارسا و محسن افشانی
ریحانه پارسا و محسن افشانی

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید