عکس های کیتی پری بعد از زایمان انتشار عکس های واقعی از کیتی پری بعد از زایمانش

عکس های کیتی پری بعد از زایمان

عکس های کیتی پری بعد از زایمان

انتشار عکس های واقعی از کیتی پری بعد از زایمانش

رصد امروز ، روز گذشته عکسی از کیتی پری در حال پیاده روی منتشر شد. کیتی پری نزدیک ۶ هفته پیش فرزند خود را بدنیا آورده است. انتشار این عکس از کیتی پری واکنش جالب کاربران و طرفدارانش را به همراه داشت.

کیتی پری خواننده مشهور آمریکایی و همسر اورلاندو بلوم پس از شش هفته از تولد دخترش «دیزی داو» در حال تلاش برای کم کردن وزن خود است.

بسیاری  درباره‌ی عکس‌های کیتی پری نوشته‌اند: این تصویر، هیکل واقعى یک زن بعد از زایمان است. آن‌چه که گاهى در فضای مجازی می‌بینید و آن‌را با دیگر زنان مقایسه می‌کنید، تصویر ساختگى یا محدودى از پست‌پارتوم یا همان روزهاى بعد از حاملگی است.

مرتبط  تاریخ دقیق روز جهانی پرستار 1400

کیتی پری خواننده ۳۵ ساله آمریکایی در لایو اینستاگرامش در مورد ویارهای دوران بارداری‌اش صحبت های جالبی کرده است.

او می گوید که همیشه برایش جالب بوده که همسر یک خانم باردار به خاطر اینکه خانمش فلان ماده غذایی را هوس کرده است، نیمه شب از خانه خارج شود تا آن را سریعا تهیه کند. کیتی گفت شاید اگر در قرنطینه نبودیم من هم برای ویارهای جور واجور خود مرتبا در حال فرستادن کسی به سوپرمارکت بودم اما قرنطینه باعث شد بتوانم آن را خیلی خوب کنترل کنم.

کیتی پری اعتراف می‌کند که هرگز ۱۰۰ درصد تغذیه سالمی نداشته اما در ۶۰ درصد موارد تلاشش برهمین اصل بوده است. این مادر جوان گفت در دوران بارداری به شدت به سمت شیرینی، لبنیات، میوه‌ها و مواد غذایی تند کشیده شده اما قبل از اینکه در دوران بحرانی به سراغ هر نوع ماده غذایی برود، اول از خود پرسیده که آیا واقعا مثلا هندوانه می‌خواهی؟

مرتبط  تاریخ دقیق روز جهانی پرستار 1400

کیتی همچنین به این موضوع اشاره کرد که قبل از بارداری اصلا علاقه‌ای به غذاهای تند و پرادویه نداشته است اما در ویار دوران بارداری به سمت هر ماده غذایی با سس تند و پرادویه جذب می‌شود. یکی از ویارهای عجیب کیتی مصرف تست آووکادو با سس گوجه تند است.

 

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید