خلاصه قسمت سوم سریال ۰۲۱ صفر بیست و یک قسمت سوم سریال 021 چی شد ؟

خلاصه قسمت سوم سریال 021

خلاصه قسمت سوم سریال ۰۲۱ صفر بیست و یک

قسمت سوم سریال ۰۲۱ چی شد ؟

رصد امروز ، سریال ۰۲۱ از ۵ آبان هر شب راس ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود. تاکنکون دو قسمت از این سریال پخش شده است که در این مطلب خلاصه هر دو قسمت را بصورت نوشتاری برای شما عزیزان قرار می دهیم.

خلاصه قسمت سوم سریال 021
خلاصه قسمت سوم سریال ۰۲۱

خلاصه قسمت سوم سریال ۰۲۱

شعله به همراه پسرش بالا می‌روند تا نقش زن تورج را ایفا کنند که خواهر دیگرشان سودی نیز با آن ها همراه می‌شود که بعد از مدت طولانی غفورخان شادی‌ را به میلاد کیانی خواننده می‌سپرد و از او می خواهد که مراقب نوه اش باشد و بالا‌ می‌رود تا بفهمد چه اتفاقی افتاده است.

غفور خان بعد از بالا‌‌ رفتن بچه هایش به‌ همراه داماد هایش را می‌بیند و به سپیده می‌گوید که حاضر است یک چک معادل بدهی تورج به او بدهد‌ و تا حسابش با او تصویه شود و به جاش از تورج به اندازه همان مبلغ سفته می‌گیرد.

مرتبط  اسم اصلی رویا تیموریان چیست ؟

شادی که میلاد کیانی را می‌بیند در اینستاگرامش با او لایو می‌گیرد که دوست پسرش آن را می‌بیند و به آدرسی که شادی در لایو اینستاگرامش گفته است و او را با میلاد کیانی‌ می‌بیند و فکر می‌کند که نامزد شادی است و به ارسلان ویس می‌دهد که دیگر با شادی در ارتباط نیست و تمام کرده اند‌.

پلیس شادی و میلاد کیانی را می‌گیرد که شادی به پدربزرگش‌ زنگ می‌زند و قضیه را می‌گوید و آن‌ها پایین می‌روند تا مامور ولشان کند.
بعد از این اتفاقات با درخواست های ارسلان آن ها خانوادگی به پینت بال می‌روند و با هم بازی می‌کنند و بعد از آن به رستوران می‌روند تا غذا بخورند و تمام مدت با هم بحث و دعوا می‌کنند که هرکدام چه کاری انجام داد و تقصیر ها را گردن یکدیگر می‌انداختند.

مرتبط  اسم اصلی رویا تیموریان چیست ؟

تورج که با آن‌ها نرفته بود خونه خواهرش مرجان مانده است تا به کارهایش رسیدگی کند که ناگهان خونه شروع به لرزیدن می‌کند اول از همه فکر می‌کند که زلزله آمده است اما بعد از آن خانه به دلیل گود برداری نامناسب‌ میریزد مازیار به همراه جلال و زن و بچه هایشان که در حال برگشت به سمت خانه اند متوجه آمبولانس و مامور هایی که مقابل خانه مازیار اینا ایستاده است می‌شوند و با پیاده شدن از ماشین هایشان می‌فهمند که خانه مازیار و مرجان خراب شده است و بعد از کلی داد و بیداد به خانه جلال می‌روند تا آن شب را آن جا بمانند که مازیار قصد زدن پسرش ارسلان را دارد که جلو او را می‌گیرند و بعد از بحث هایی بین خودشان به سمت بالا خانه جلال بروند…

 

تکرار این سریال در ساعات ۳۰ دقیقه بامداد، ۹ و ۵۰ دقیقه صبح و ۱۴ روز بعد می باشد.

یک نظر

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید