عکس های مادربزرگی که نوه اش را باردار است ! زن 50 ساله ایی که فرزند پسرش را باردار است !

مادربزرگی که نوه اش را باردار است

عکس های مادربزرگی که نوه اش را باردار است !

زن ۵۰ ساله ایی که فرزند پسرش را باردار است !

رصد امروز ، دنیا پر از خبرهای عجیب و غریب و غیر معمول است . خبرهایی که شاید باور آن کمی سخت و یا کمی غیرقابل درک باشد.

یکی از این خبرها ، باردار بودن مادربزرگی است که نوه خودش را باردار است !

خانم ۵۰ ساله در یک اتفاق نادر توانست شانس بچه دار شدن را به پسرش بدهد و دوران بارداری نوه ی خود را برعهده داشته باشد ؛ ماجرایی امیدوارکننده برای بسیار از زوج هایی که توانایی بچه دار شدن را ندارند در این خانواده رخ داده تا مادر بزرگ بتواند نوه ی خود را رشد دهد.

مادربزرگ باردار

برخی از زوج هایی که خواهان فرزند هستند اما در عین حال به دلیل مشکلات جدی ایی از لحاظ فیزیکی تونایی بچه دار شدن را ندارند ، رو به رحم اجاره ایی می آورند. استفاده از رحم اجاره ایی امید به داشتن فرزند را به زوج ها هدیه می کند.

 “کیالا جونز” ۲۹ ساله وقتی ۱۷ سال داشت با تشخیص پزشک تحت جراحی هیسترکتومی قرار گرفت و برای همیشه رحم خود را از دست داد اما بعد از ازدواج با “کدی” به شدت علاقه مند به داشتن فرزند بود اما نمی توانست خودش این شانس را داشته باشد برای همین به فکر استفاده از روشی جدید که این مشکل را برای زنان دارای چنین مشکلی حل کرده بود افتاد ، استفاده از رحم زن دیگری بری سپری شدن دوران بارداری و رشد جنین .

“کیالا” می گوید:من و همسرم سال ۲۰۱۲ باهم ازدواج کردیم و از انجایی که خانواده همسرم در جریان مشکل و وضعیت جسمی من بودند مادرشوهرم بارها به حالت طنز و برای خنده اینکه رحم خود را برای رشد فرزند ما اجاره خواهد داد صحبت کرده بود و همین شوخی ها ما را به فکر انداخت تا برای انجام آن اقدام کنیم. باورکردنی نبود ولی تمام آزمایشات با نتایج مثبت همراه شد و برای انتقال جنین همه چیز آماده شد و مادر شوهرم فرزند ما را باردار شدو بعد از چند ماه آن را به دنیا آورد.

مادربزرگی که نوه اش را باردار است
مادربزرگی که نوه اش را باردار است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید