بازیگران بچه مهندس ۴ اسامی بازیگران سریال بچه مهندس 4

بازیگران بچه مهندس ۴

بازیگران بچه مهندس ۴

اسامی بازیگران سریال بچه مهندس ۴

رصد امروز ، آخرین خبرهای رسیده از بچه مهندس ۴ حاکی از ساخت فصل جدید به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی حکایت دارد که قرار است به زودی در تهران آغاز شود.

حسن وارسته که پیش از این بیشتر در حوزه طنز و نگارش فصل‌هایی از سریال‌های «پایتخت»، «دودکش» و «دیوار به دیوار» فعالیت داشته است درباره کار روی ملودرام «بچه مهندس» در مصاحبه ایی گفته است که: من خیلی دوست دارم طنز بنویسم اما شرایط برای نگارش ملودرام بیشتر پیش آمده و دست خودم نیست.

حسن وارسته نویسنده سریال بچه مهندس درباره استقبال مردم از این سریال می گوید : حتی قصه‌هایی هم دارم که دوست دارم آن‌ها را کار کنم با این حال مردم بسیار «بچه مهندس» را دوست داشته‌اند و خواهان ادامه آن هستند و به شدت پیگیری‌اش می‌کنند، به همین دلیل این سریال برای من اولویت دارد.

مرتبط  فیلم توهین به روحانی در شبکه 4

سریال «بچه مهندس ۴» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی اواخر این هفته در تهران مقابل دوربین می‌روند.کارگردانی سه پروژه گذشته بر عهده علی غفاری بود که به دلیل حضور  در یک پروژه سینمایی، ادامه همکاری در سری جدید میسر نشد.

در هر فصل این سریال مجموعه‌ای از بازیگران حضور داشته‌اند. فرهاد قائمیان، کامران تفتی و ثریا قاسمی به همراه روزبه حصاری، سعید کریمی، مهشید جوادی، کاوه سماک‌باشی، فرناز رهنما، حدیث چهره‌پرداز، خیام وقارکاشانی، مهسا مهجور، سارا شاهرودیان، بهنام مومنی، مهرزاد جعفری و مانی رحمانی، (با معرفی) محمود خسرومنش، امید ماهر، نسیم باقریان، یاسمن قلی‌پور و (با حضور) سیدمهرداد ضیایی، کریم اکبری‌مبارکه، عباس جمشیدی، فرید قبادی، کریم قربانی، اتابک نادری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، فریده دریامج، شیوا خسرومهر، آرش نوذری، احسان امانی، احسان مهدی و حسن اسدی بازیگران فصل سوم «بچه مهندس» بودند.

اما برای فصل چهارم این سریال ، از میان بازیگران بچه مهندس ۴ تاکنون حضور ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، روزبه حصاری، مهشید جوادی، نسیم باقریان، کریم قربانی، عباس جمشیدی‌فر و شیوا خسرومهر قطعی شده است.

مرتبط  فیلم توهین به روحانی در شبکه 4

تاکنون نگارش ۲۱ قسمت از این سریال ۳۰ قسمتی انجام شده و گروه نویسندگان به طور همزمان مشغول بازنویسی قسمت‌ها هستند. به مانند سری قبل حسن وارسته به همراه یک گروه چند نفره نویسندگی این سریال را برعهده دارند.

 «بچه مهندس ۴» برای پخش در اوایل سال آینده از شبکه دوم سیما آماده خواهد شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید