بازیگران سریال شرم + فیلم اسامی بازیگران سریال شرم

بازیگران سریال شرم + فیلم

اسامی بازیگران سریال شرم

رصد امروز ، با پخش آخرین قسمت سریال ۰۲۱ در اولین روز آذر ماه ، جا برای سریال شرم باز شده است. بر اساس کنداکتور شبکه سه سیما سریال شرم از سه شنبه ۴ آذر ماه هرشب در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه جایگزین سریال ۰۲۱ می شود.

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری محصول سال ۱۳۹۹ برای پخش در شبکه سه سیما است. این سریال به مانند ساخته قبلی احمد کاوری ، یک ملودرام اجتماعی است که با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت و آماده پخش از شبکه سه سیما شد.

بیوگرافی بازیگران سریال شرم و داستان آن + عوامل

بیوگرافی بازیگران سریال شرم و داستان آن + عوامل

این سریال بر اساس داستانی از سعید فرهادی اردیبهشت ۱۳۹۹ جلوی دوربین رفت و در آبان ۱۳۹۹ در پردیس تئاتر خاوران تهران به پایان تصویربرداری رسید.

مرتبط  اسامی بازیگران سریال افرا

در این سریال بازیگران پرآوازه و مشهوری به ایفای نفش پرداخته اند بازیگرانی چون :

آشا محرابی ، سیاوش طهمورث ، ابوالفضل پورعرب ، فاطمه گودرزی ، سیروس گرجستانی، میلاد میرزایی، فریبا متخصص، الهام طهموری ، نسیم ادبی، اردلان شجاع کاوه، سید مهرداد ضیایی  ، نیما نادری ، دنیا نادرخانی و..

بعد از درگذشت سیروس گرجستانی، این هنرمند به یادماندنی دنیای تصویر، گروه به سراغ بازیگر دیگری به نام سیاوش طهمورث رفتند. چرا که دست‌اندرکاران سریال نخواستند به سبکِ برخی از کارهای دیگر، این نقش را حذف کنند.

داستان سریال “شرم”دو شخصیت محوری و اصلی دارد؛ اولین کاراکتر محوری “شرم” را ابوالفضل پورعرب ایفا می‌کند که در مقطع جدی داستان قرار دارد و نقش دوم و مهمِ “شرم” را فاطمه گودرزی بازی می‌کند. داستان، مثلت جوانی دارد که الهام طهموری، میلاد میرزایی و نیما نادری بازیگران آنند.

مرتبط  خلاصه قسمت چهارم فصل دوم بیگانه ای با من است

اردلان شجاع کاوه پس از ۱۰ سال غیبت در تلویزیون در این سریال مقابل دوربین رفت و همبازی بازیگران سرشناس این سریال شد.

تیزر سریال شرم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید