تاریخ تولد پادینا کیانی + بیوگرافی پادینا کیانی چند سالشه ؟

تاریخ تولد پادینا کیانی

تاریخ تولد پادینا کیانی + بیوگرافی

پادینا کیانی چند سالشه ؟

رصد امروز ، پادینا کیانی بازیگر تازه کار و جوان سینما و تلویزیون که با سریال ۰۲۱ ساخته مشترک جواد رضویان و سیامک انصاری به مردم معرفی شد.

بازیگر نقش شادی در سریال ۰۲۱ پادینا کیایی بود که دختر جلال سیف و شعله بود.

سریال صفر بیست و یک اولین تجربه بازیگری پادینا کیانی در قاب تلویزیون بود که میتواند سکوی پرتابی برای این بازیگر جوان باشد.

پادینا کیانی در سریال صفر بیست و یک با هنرمندانی چون جواد رضویان ، سیامک انصاری ، امیرحسین رستمی ، سروش جمشیدی ، نگار عابدی ، رویا میرعلمی ، سیاوش طهمورث ، آزیتا ترکاشوند و… همبازی بود.

وی درباره بازی در این سریال می گوید:

مرتبط  آیا امیرعلی و لیلا در بیگانه ای با من است ازدواج می کنند ؟

چون بعنوان نخستین کار، سریال کمدی بازي کرده ام؛ هم برایم سخت بود هم لذتبخش و فکر نمی کردم که نخستین کار را در این قالب انجام بدهم همچنين تمام دقایقی که در کنار این دوستان کار می کردم برایم شیرین و بیادماندنی است و می توانم بگویم تک تک ثانیه هایش برایم خاطره ساز و زیبا بود و در کنار هنرمندان فاخر این قصه بازي کردن از افتخارات من است.

پادینا کیانی در نمایش های متعددی مقابل دوربین رفته است و اگر سری به صفحه شخصی او در اینستاگرام بزنید تصاویری از او را مشاهده خواهید کرد.

تاریخ تولد پادینا کیانی
تاریخ تولد پادینا کیانی

البته سریال ۰۲۱ تنها کار پادینا کیایی نبوده است . اولین تجربه های بازیگری پادینا کیانی در مقابل دوربین مربوط به دو فیلم کوتاه شب ساخته ریحانه پارسا و بی چاره به کارگردانی امیراحمد قزوینی و محمد کریمی است.

مرتبط  آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟

پادینا کیانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر زاده پنجمین روز از آبان ماه سال ۱۳۷۲ در شهر تهران است، او در رشته بازیگری تحصیل کرده و لیسانس چهره پردازی سینما دارد.

از و ضعیت تاهل این بازیگر جوان اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می آید که مجرد باشد.

تاریخ تولد پادینا کیانی
تاریخ تولد پادینا کیانی

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید