تاریخ تولد میلاد میرزایی + بیوگرافی میلاد میرزایی بازیگر چند سالشه ؟

تاریخ تولد میلاد میرزایی

تاریخ تولد میلاد میرزایی + بیوگرافی

میلاد میرزایی بازیگر چند سالشه ؟

رصد امروز ، اگر سریال بانوی عمارت را دیده باشید، نقش رشید  پسر حاج فتاح در این سریال را به یاد می آورید. میلاد میرزایی بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت بود. هر چند این نقش در نیمه دوم سریال کنار می رود اما در قسمت های ابتدایی به دلیل رقابت عشقی که با شازده ارسلان با بازی حسام منظور دارد مورد توجه قرار می گیرد.

میلاد میرزایی ، بازیگر سینما و تلویزیون ، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «نوار زرد» ، سریال تلویزیونی «چرخ و فلک» و سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» فعالیت داشته است.

تاریخ تولد میلاد میرزایی
تاریخ تولد میلاد میرزایی

فعالیت جدی خود را از اواخر سال ۱۳۸۳ وقتی ۱۵ ساله شد با تئاتر در شهر ساری شروع کرد او بدلیل لکنت زبان روزانه تا ۱۷ ساعت تمرین فن بیان می کرد. تا اینکه بعد از شش ماه مشکل تکلم خود را رفع کرد.

تن صدا و طرز بیانی که داشت او را در سال ۱۳۸۵ به عرصه رادیو کشاند و سپس در قامت دوبلور و گوینده فعالیت چشمگیری داشت و هنوز هم ادامه دارد.

مرتبط  آیا امیرعلی و لیلا در بیگانه ای با من است ازدواج می کنند ؟

سال ۸۴ بود که کم کم با موسیقی آشنا شد و اکنون یکی از دغددغه هایش می باشد، او می نویسد و می سراید و حالا در تدارک اولین آلبوم خود می باشد.

تاریخ تولد میلاد میرازیی

میلاد میرزایی متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۹ در بابل، بازیگر است. او در یک خانواده ۵ نفره بدنیا آمده و یک خواهر به نام فاطمه و یک برادر به نام محمد دارد.

تاریخ تولد میلاد میرزایی
تاریخ تولد میلاد میرزایی

بازیگر نقش حسام سریال شرم

میلاد میرزایی، بازیگر سریال شرم درباره نقش حسام در این سریال به جام جم می‌گوید: آقای کاوری نقشم را در بانوی عمارت دیده بودند و برای واگذاری نقش حسام به من اعتماد کردند و خوشحالم این اطمینان شکل گرفت.

حسام جزو شخصیت‌های متفاوت قصه است و زمانی که فیلمنامه را خواندم، جذب داستان شدم؛ ضمن این که آقای کاوری به شخصیت‌ها کاملا مسلط بود و در طول کار راهنمایی خوبی داشتند.

وی ادامه می دهد: شخصیت حسام از خود واقعی‌ام خیلی دور است. پدر او کشته شده و به‌دنبال انتقام است. همین منجر به این می‌شود که حسام در موقعیت‌های متفاوت قرار می‌گیرد و او را با چالش‌های زیادی همراه می‌کند.

خوشخبتانه آقای کاوری هم جزو کارگردانانی است که دست بازیگر را باز می‌گذارد، اما کاملا نظارت بر کار دارد و نظرات را گوش می‌دهد، در صورتی که به کار کمک کند، می‌پذیرد. از سوی دیگر خودم هم تجربه کار در فیلم هالیوودی داشته‌ام و تمام تلاشم  را کردم تا حسام را متفاوت بازی کنم.

مرتبط  آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟

این بازیگر عنوان می‌کند: تمام صحنه‌ها را به‌درستی آقای کاوری هدایت می‌کرد تا ما در سریال گمراه نشده و از مسیر اصلی دور نشویم. همیشه با حوصله گوش می‌داد و با بازیگران رفیق بود.

تاریخ تولد میلاد میرزایی
تاریخ تولد میلاد میرزایی

در مجموع تجربه بازی در این سریال برایم دوست‌داشتنی بود. همچنین شخصیت حسام را باید در دو مقطع زمانی بازی می‌کردم، زیرا او هشت سال پیش دیده می‌شود و به‌خاطر موضوعی از کشور می‌رود و بعد از هشت سال برمی‌گردد و به خاطر این‌که این مقطع زمانی را نشان بدهیم، به مدت دو ماه من ۱۴ کیلو وزن کم کردم تا حسام قبل و بعد از ایران متفاوت باشد.

میرزایی درباره تجربه همکاری با بازیگران پیشکسوت تاکید می‌کند: بازیگران با‌تجربه همیشه در طول کار تاثیرگذار هستند و تجارب‌شان را در اختیار جوان‌ترها می‌گذارند. در فضای دوست‌داشتنی سریال شرم این اتفاق افتاد و بازیگران پیشکسوت ما جوان‌ترها را راهنمایی می‌کردند. در‌مجموع رابطه صمیمانه‌ای برقرار بود و همه با آرامش کار می‌کردند.

تاریخ تولد میلاد میرزایی
تاریخ تولد میلاد میرزایی

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید