عکس های کامبوزیا پرتوی و همسرش همسر کامبوزیا پرتوی کیست ؟

کامبوزیا پرتوی و همسرش

عکس های کامبوزیا پرتوی و همسرش

همسر کامبوزیا پرتوی کیست ؟

رصد امروز ، متاسفانه صبح امروز کابوزیا پرتوی کارگردان سینما ایران به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.

کامبوزیا پرتوی کارگردان و نویسنده آثار مختلفی از جمله «کامیون» ، ” من ترانه پانزده سال دارم” و “کافه ترانزیت” صبح امروز به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.

کامبوزیا پرتوی و همسرش
کامبوزیا پرتوی و همسرش

نسرین مرادی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که سال ۱۳۵۵ متولد شد و اصالتا آذری زبان است. این بازیگر کشورمان تجربه بازی در فیلم ماشوم، سویق و کامیون را در کارنامه هنری اش دارد.

نسرین مرادی

این بانوی هنرمند کشورمان با بازی در سریال نون خ و نقش فریده خانم در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و ازدواج با کامبوزیا پرتوی کارگردان و فیلمنامه نویس سینما به شناخت بیشتر او میان اهالی دنیای هنر منجر شد.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۳ سریال بیگانه ای با من است
کامبوزیا پرتوی و همسرش
کامبوزیا پرتوی و همسرش

حضور نسرین مرادی در کنار کامبوزیا پرتوی در اکران فیلم کامیون باعث ایجاد شائبه هایی از ازدواج این دو هنرمند شد که نسرین مرادی بازیگر کشورمان با انتشار عکسی در کنار کامبوزیا پرتوی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

نسرین مرادی با انتشار عکسی در کنار کامبوزیا پرتوی برای او نوشت:

همسرم….از می عشق تو مستانه منم/سر بزن جان دل، جانانه منم/باده چون می دهی پیمانه منم/ساقی ار میشوی میخانه منم/بی تو با روی خود بیگانه منم/با تو در عاشقی افسانه منم/هر زمان،جان دل، جانانه ز دل/در پی ات واله و دیوانه منم…

کامبوزیا پرتوی و همسرش
کامبوزیا پرتوی و همسرش

نسرین مرادی پیش از ازادواج با کامبوزیا پرتوی یکبار ازدواج کرده و یک دختر و پسر دارد.نسرین مرادی در فیلم کامیون به کارگردانی همسرش کامبوزیا پرتوی در کنار سعید آقاخانی به ایفای نقش پرداخت.

مرتبط  آخر سریال ترکی عشق از نو چه می شود ؟

کامبوزیا پرتوی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان بود که ۴ آذرماه ۹۹ بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. فرشته صدرعرفایی بازیگر کشورمان همسر سابق کامبوزیا پرتوی بود که زندگی این زوج هنرمند بعد از چند سال به جدایی انجامید.

کامبوزیا پرتوی و همسرش
کامبوزیا پرتوی و همسرش

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید