آیا لعیا و حسام در سریال شرم باهم ازدواج می کنند ؟ آخر عاقبت رابطه لعیا و حسام در سریال شرم چه می شود؟

لعیا و حسام در سریال شرم

آیا لعیا و حسام در سریال شرم باهم ازدواج می کنند ؟

آخر عاقبت رابطه لعیا و حسام در سریال شرم چه می شود؟

رصد امروز ، سریال شرم این شب ها در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سوم سیما پخش می شود. این سریال پربازیگر تا به اینجای کارش توانسته مخاطبان خود را پیدا کند و با خود همراه کند.

این سریال همانند ساخته قبلی احمد کاوری یک ملودرام اجتماعی است. لازم به ذکر است که این سریال آخرین کار هنری زنده یاد سیروس گرجستانی بود که متاسفانه دست تقدیر به این بازیگر سرشناس اجازه به اتمام رساندن این سریال را نداد و در اواخر سریال دارفانی را وداع گفت.

داستان این سریال پیرامون چند خانواده است که هر کدام از شخصیت‌های آن گرفتاری‌های خاص خود را دارند که در نهایت همه آن‌ها با یک نخ تسبیحی به هم وصل هستند.

مادری برای عمل پیوند کبد تنها دخترش راهی شیراز می شود ولی دکترهای بیمارستان فرد دیگری را که اولویت بیشتری برای این پیوند دارد، قرار است عمل کنند.عشق مادری باعث می شود تا او همه تلاش خود را برای اینکه این عمل پیوند برای دخترش اتفاق بیافتد، به کار گیرد حتی اگر پای مرگ و کشتن فرد دیگری در میان باشد…

لعیا و حسام در سریال شرم

لعیا و حسام در سریال شرم

در این سریال دو تن از بازیگران جوان به ایفای نقش پرداخته اند. الهام طهموری که پیش از این با سریال وارش در بین مردم به خوبی شناخته شده است ، در نقش لعیا به ایفای نقش می پردازد. و میلاد میرازیی که در نقش حسام بازی می کند. میلاد میرازیی نیز با سریال بانوی عمارت در نقش رشید در خاطر مردم مانده است. ناگفته نماند که میلاد میرزایی همزمان دو سریال بر روی آنتن دارد، شرم و سریال بیگانه ای با من است که از شبکه دوم سیما پخش می شود.

بیوگرافی کامل الهام طهموری

حسام که در این سریال شخصیتی انتقام جو دارد، بعضی جاها عصبانی است ، یک جاهایی خیلی آرام است. به عبارتی آتش زیر خاکستر است.

مادر لعیا (با بازی فاطمه گودرزی) باعث مرگ پدر حسام (با بازی ابولفضل پور عرب ) می شود و این عذاب وجدان باعث کمک وی به حسام برای دور ماندن از مختاری ، شریک پدر حسام می شود. او به حسام برای خارج رفتن کمک می کند و در نهایت بعد از چندین سال حسام به ایران بر می گردد و رابطه عاشقانه ایی بین او و لعیا رخ می دهد. در کنار مخالفت مادر لعیا، بهزاد پسر عزیز آقا نیز رقیب عشقی حسام محسوب می شود .

بیوگرافی کامل میلاد میرزایی

گرچه لعیا پاسخ منفی به علاقه و خواستگاری حسام می دهد. اما حسام برای انتقام ساکت ننشسته است.

حسام از لعیا تقاضای ازدواج می کند که با وجود دوست داشتن همدیگر مادر لعیا به جد با این ازدواج مخالف است…

به نظر می رسد که این دو بعد از کش و قوس های فراوان با هم در آخر سریال ازدواج می کنند. اما باید دید که این موانع جلوی رویشان را چطوری از سر راه بر می دارند.

نظر شما چیست؟ آیا این دو بهم می رسند ؟ آیا این سریال را دوست دارید و دنبال می کنید؟

یک نظر

  1. اون پلیس تیپ مردونه…که همش دنبال پرونده اس…چیه اسمش؟ داداش شهاب حسینی ه؟ لعیا و پدر بهزاد خوب بودن… زن ه مرد بدجنسه …زن مختاری…افتضاح بود….بقیه متوسط….تیپ بهزادم خوب بود….دوسش داشتیم….همه کیس ازدواجی اند

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید