آخر سریال شرم چه می شود ؟ در قسمت آخر سریال شرم چه می شود ؟

آخر سریال شرم چه می شود ؟

در قسمت آخر سریال شرم چه می شود ؟

رصد امروز ، سریال شرم هر شب در ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سوم سیما پخش می شود. کارگردانی این سریال بر عهده احمد کاوری است. کاوری قبل از این سریال ، سریال وارش را ساخته بود که در زمان پخش خود نیز با استقبال خوب مخاطبان همراه شده بود.

سریال شرم،یک ملودرام اجتماعی است و  روایتگر داستان زندگی چند خانواده است که هر کدام از شخصیت‌های آن، گرفتاری‌های خاص خود را دارند که در نهایت گویی همه آنها با یک نخ تسبیح به هم وصل می‌شوند.

 

آخر سریال شرم
آخر سریال شرم

ابتدای داستان با تلاش های مادری برای پیوند زدن کبد دخترش آغاز می شود. او به همراه فرزند و راننده خود عزیز آقا ( با بازی زنده یاد سیروس گرجستانی) و بهزاد پسر عزیز آقا راهی شیراز شده و برای پیوند کبد دختر خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

در همان زمان بیمار دیگری به نام صابر با بازی ابولفضل پورعرب در همان بیمارستان تیز منتظر دریافت کبد اهدایی است. که همین امر باعث تکاپوی پوران خانم برای کنار منصرف کردن صابر از عمل اهدایی می شود. در نهایت با مرگ صابر داشتان وارد فاز جدیدی می شود…

مرتبط  تجاوز به ریحانه پارسا در سن 16 سالگی !

رابطه عاطفی پیش آمده بین لعیا و حسام (پسرصابر) و وجود رقیب عشقی حسام یعنی بهزاد و وجود مشکلاتی که حسام برای خانواده پوران بوجود آورده و از طرف دیگر حضور مختاری شریک کاری پدر حسام به ماجرا داستان را وارد پیچیدگی های خاص خود کرده است…

آخر سریال شرم
آخر سریال شرم

چندین حقایق جالبی که راجع به سریال شرم گفتنش خالی از لطف نیست این است که :

اردلان شجاع کاوه که در نقش مختاری شریک صابر بازی می کند، بعد از ۱۰ سال در قاب تلویزیون ظاهر شده است. هم چنین ابوالفضل پور عرب نیز آخرین بار، ۴ سال پیش با روزهای بی قراری، ساخته کاظم معصومی، در تلویزیون حضور داشت. حضور این دو بازیگر توانمند از جمله جذابیت‌های سریال شرم است.

میلاد میرزایی یا همان حسام سریال شرم برای بازی در این سریال ۱۴ کیلو وزن کم کرده است.

زنده یاد سیروس گرجستانی در حین فیلمبرداری این مجموعه دار فانی را وداع گفت و این آخرین اثر هنری وی بود. مرحوم سیروس گرجستانی، یکی از نقش‌های اصلی شرم را برعهده داشت، اما در اواسط کار و در حالی که نزدیک به ۲۰۰ دقیقه از ایفای نقش او جلوی دوربین گذشته بود، براثر حمله قلبی درگذشت تا آخرین نقش آفرینی او در عرصه بازیگری، در این سریال رقم بخورد.

مرتبط  قسمت آخر پایتخت ۶ کی پخش می شود ؟

خواندن ترانه تیتراژ این سریال را گرشا رضایی برعهده داشته است که موزیک ویدئوی آن پیش از آغاز پخش این مجموعه منتشر شد.

نویسنده این مجموعه ، سعید فرهادی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به انتقادی تند از کارگردان این سریال، مدیران و سایر دست اندرکاران پرداخت و از مخاطبان خواست این سریال را نبینند.

آخر سریال شرم
آخر سریال شرم

آیا لعیا و حسام باهم ازدواج می کنند؟ پوران باعث مرگ صابر شده است یا مختاری صابر را کشتن داده ؟ بهزاد با مختاری چه سر و سری دارد ؟… این ها سوالاتی است که باید منتظر ماند تا در روزهای آینده این سریال به آن ها پاسخ دهد.

شما مخاطبان این سریال چه فکر میکنید؟ انتهای سریال به نظر شما چگونه تمام می شود؟

یک نظر

  1. بازپرسه سریال بازیگر بود یا واقعا پلیسه؟ خیلی نجیب و باوقار بود….ازین پلیسا که وجوده خارجی ندارن….

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید