چرا پایتخت ۷ ساخته نمی شود ؟ ساخت پایتخت 7 کنسل شد .

پایتخت 7 ساخته نمی شود.

چرا پایتخت ۷ ساخته نمی شود ؟

ساخت پایتخت ۷ کنسل شد .

رصد امروز ، هفتمین فصل سریال پایتخت ساخته نشده درگیر حواشی های بسیاری شد. از شایعه پخش حضور بابا پنجعلی و حذف سارا و نیکا به دلیل پخش شدن فیلم ها و عکس های آنها در فضای مجازی ، گرفته تا درخواست دستمزد نامتعارف و نجومی محسن تنابنده. شایعه شده بود که محسن تنابنده برای پایتخت ۷ درخواست ۵ میلیارد تومان را کرده بود. این ها حواشی ایی بود که در هفته گذشته دامنگیر خبر ساخت این سریال شد.

چرا پایتخت 7 ساخته نمی شود ؟
چرا پایتخت ۷ ساخته نمی شود ؟

 

در حالی که خبرهایی از ساخت فصل هفتم این سریال منتشر شده بود و حواشی در این خصوص ایجاد گردید، محسن تنابنده نویسنده و بازیگر پایتخت به این ماجرا خاتمه داد.

محسن تنابنده با انتشار پستی در اینستاگرامش پاسخی به حواشی ساخت پایتخت ۷ داد و ساخت این فصل از سریال را منتفی اعلام کرد.

این نویسنده و بازیگر سریال پایتخت خبر آماده سازی مقدمات برای ساخت پایتخت ۷ را تایید کرد اما آن را خارج از توانش دانست و کوتاهی فرصت تا فرا رسیدن نوروز را دلیل دیگری برای منتفی شدن ساخت فصل هفتم پایتخت عنوان کرد.

چرا پایتخت 7 ساخته نمی شود ؟
چرا پایتخت ۷ ساخته نمی شود ؟

 

پایتخت یکی از سریال های دنباله دار تلویزیون است که فصل ششم آن نوروز ۹۹ پخش شد و این سریال روایتگر داستان هایی از یک خانواده مازندرانی است که اولین فصل آن در نوروز ۱۳۹۰ روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، علیرضا خمسه، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی، سلمان خطی و… شخصیت های اصلی قصه سریال پایتخت را تشکیل میدهند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید