قسمت آخر سریال شرم کی پخش می شود؟ تاریخ پخش آخرین قسمت سریال شرم

قسمت آخر سریال شرم

قسمت آخر سریال شرم کی پخش می شود؟

تاریخ پخش آخرین قسمت سریال شرم

رصد امروز ، سریال شرم ، سریالی است که این شب ها در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه هر شب از شبکه سوم سیما پخش می رسد. و بازیگران شناسی چون ابوالفضل پور عرب ، فاطمه گودرزی، زنده یاد سیروس گرجستانی ، سیاوش طهمورث، فریبا متخصص و … به کارگردانی احمد کاوری به ایفای نقش پرداخته اند.

ساخت این سریال که همزمان با شیوع کرونا شده بود ، چالش هایی را نیز برای عوامل این سریال به همراه داشت.

احمد کاوری کارگردان سریال “شرم” درمورد چالش ها و سختی های ساخت این سریال گفته بود “اینکه در فضای شهری ساده‌ای بتوانیم مخاطب را تحت تأثیر قرار دهیم، بزرگ ترین چالشی است که این مدل کار‌ها همیشه داشته‌اند.”

قسمت آخر سریال شرم
قسمت آخر سریال شرم

 

کاوری بیان کرد ” قصه، فیلمنامه، لحظه‌ها، بازی‌ها و باورپذیری، همه ارکانی است که باید در این نوع کار‌ها کنار هم قرار بگیرند تا مخاطب با داستان همراه شود. به نظر می‌رسد اگر اقبال ما بلند باشد تماشاچی می‌تواند با داستان سریال “شرم” ارتباط برقرار کند.”

مرتبط  قسمت آخر پایتخت ۶ کی پخش می شود ؟

پوروزیری تهیه کننده سریال “شرم” در گفت و گو با رسانه‌ها گفته بود ” قرار بود نیمه ‌اول کار در هتلی بگذرد که مجبور شدیم آن هتل را بسازیم؛ چون شرایط کرونا اجازه نمی‌داد به هتل‌ها برویم. از طرفی نمی‌توانستیم کار را متوقف کنیم و آنتن تلویزیون مدت زیادی خالی می‌ماند، پس مجبور بودیم پروداکشن را جلو ببریم.”

همچنین، او گفته “این سختی کرونا باعث شد تا در حد کاری تاریخی، ساخت و ساز کنیم. این هتل در قلعه حسن خان بنا شده است که این سختی کار ما را بیشتر می کرد. کرونا همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داد، بازیگران نمی‌تواستند ماسک‌زده در جلوی دوربین قرار بگیرند. ما مجبور بودیم تقریباً تمام لوکیشن‌ها را قبل و بعد از کار کرونا زدایی کنیم.”

قسمت آخر سریال شرم
قسمت آخر سریال شرم

با این حال، پوروزیری گفته بود ” انتخاب بازیگرانی همچون “ابوالفضل پورعرب” و “اردلان شجاع‌کاوه” بازگشت‌شان به تلویزیون جذاب است. از طرفی آخرین حضور سیروس گرجستانی که با سریال “شرم” رقم می‌خورد. ما از همان ابتدای کار که درباره ترکیب بازیگران با احمد کاوری صحبت کرده بودیم و ترجیح‌مان این بود از بازیگرانی استفاده کنیم که به معنای بازیگرانی باشند که حسِ نوستالژیک هم با خودشان بیاورند.”

مرتبط  تجاوز به ریحانه پارسا در سن 16 سالگی !

او ادامه داد “«اردلان شجاع کاوه» بازیگر بسیار خوبی است که از شدت اینکه خودش سخت گیر و سخت‌پسند است کم‌کار شده بود. او وقتی به اینجا می‌آمد و حضور هنرمندانه‌اش را جلوی دوربین می‌دیدیم حسرت می‌خوردیم چرا سالیان سال این بازیگر دوست‌داشتنی بازی نکرده است.

قسمت آخر سریال شرم
قسمت آخر سریال شرم

 

البته، ترکیب بازیگران‌مان را سعی کردیم طوری انتخاب کنیم که نوستالژی‌باشند که ارتباطی با قصه ما دارند. قصه ما حسّ نوستالژیک دارد و ویژگی‌هایی که به حسّ و حال جامعه و بازیگران مرتبط است.

به نظر می رسد که این سریال به انتهای خود نزدیک شده است . در خبرهایی که از این سریال پخش شده است ، تعداد قسمت های این سریال ۳۰ قسمت است.

در زمان نگارش این مطلب ، بیست و چهارمین قسمت این سریال پخش شده است و تقریبا ۶ قسمت دیگر این سریال تمام می شود.

پس هفته دوم دی ماه ۹۹ این سریال به اتمام می رسد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید