آخرین قسمت سریال آقازاده کی پخش می شود؟ تاریخ پخش آخرین قسمت سریال آقازاده

آخرین قسمت سریال آقازاده

آخرین قسمت سریال آقازاده کی پخش می شود؟

تاریخ پخش آخرین قسمت سریال آقازاده

رصد امروز ، سریال آقازاده به کارگردانی حامد عنقا برای شبکه نمایش خانگی تولید شده است. سریالی با موضوع چالش بر انگیز و جنجالی و پر ماجرا و البته با زیرمتنی عاشقانه. به گفته خود حامد عنقا، آقازاده ، همان‌طوری که از اسمش برمی‌آید، گزارشی بی‌پرده و مستند از اتفاقات دو سال اخیر در پهنه سیاست و اقتصاد است که فکر می‌کنم برای خیلی‌ها دردآور باشد و می‌تواند بخشی از آدم‌های مؤثر در کشور را آزار دهد.

آخرین قسمت سریال آقازاده
آخرین قسمت سریال آقازاده

 

تصویری که از مفاسد اقتصادی، زدوبندهای سیاسی و مشکلات اخلاقی بخشی از جامعه اجرایی وجود دارد، تخیلی و فانتزی است. ما در «آقازاده» سعی کردیم با این موضوع واقعی برخورد کنیم تا مردم ببینند واقعاً در پشت‌پرده سیاست، چه اتفاقی می‌افتد. مردم فکر می‌کنند در این مفاسد، همه‌چیز شیک است، در حالی که بسیار چیپ است!

از ۶ تیر ۹۹ پخش این سریال در شبکه نمایش خانگی شروع شد و هر شنبه مخاطبان این سریال منتظر پخش قسمت جدیدی از این سریال هستند.

پخش اینترنتی سریال آقازاده هر جمعه از طریق فیلیمو انجام می شود و نسخه فیزیکی این سریال هر شنبه توسط موسسه هنر اول منتشر می شود.

 

آخرین قسمت سریال آقازاده
آخرین قسمت سریال آقازاده

 

شیوع کرونا روی تصویر برداری این سریال تاصیر منفی گذاشت. به گفته حامد عنقا این سریال قرار بود با شروع ماه رمضان توزیع شود اما تعطیلی پروژه به سبب شیوع کرونا باعث تاخیر در روند آماده سازی سریال شد.

این سریال در ۲۸ قسمت تهیه و تولید شده است و آخرین قسمت آن نیز جمعه ۱۲ دی ۹۹ از طریق فیلیمو پخش می شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید