بازیگر پلیس سریال شرم چه کسی است ؟ بیوگرافی کامل مهیار شاپوری بازیگر سریال شرم

بازیگر پلیس سریال شرم

بازیگر پلیس سریال شرم چه کسی است ؟

بیوگرافی کامل مهیار شاپوری بازیگر سریال شرم

رصد امروز ، سریال شرم مجموعه تلویزیونی بود که از شبکه سوم سیما در آذرماه و دی ماه از این شبکه پخش می شد. این ملودرام اجتماعی ساخته احمد کاوری بود، کارگردانی که قبلا با سریال وارش برای همین شبکه کار کرده بود.

سریال «شرم» بر اساس فیلمنامه‌ای از سعید فرهادی و با حضور بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، اردلان شجاع‌کاوه، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی، آشا محرابی، الهام طهموری، میلاد میرزایی، نیما نادری و مرحوم سیروس گرجستانی ساخته شد.بعد از مدت‌ها بازیگرانی مثل ابوالفضل پورعرب و اردلان شجاع‌کاوه با سریال «شرم» در قابِ سیما دیده شدند.

اما پلیسی که در این سریال به ایفای نقش می پرداخت مهیار شاپوری است.

مهیار شاپوری در سریال شرم در نقش پلیس و بازپرس پرونده قتل صابر رنجبر با بازی ابوالفضل پورعرب بازی کرده است.

مرتبط  تجاوز به ریحانه پارسا در سن 16 سالگی !

مهیار شاپوری در سال ۱۳۸۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مهیار شاپوری در این سال، بازیگری در سریال حس سوم به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده محسوب می‌شود.

بازیگر پلیس سریال شرم
بازیگر پلیس سریال شرم

 

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی مهیار شاپوری بازی در سریال حس سوم بوده است. مهیار شاپوری سال ۱۳۸۴ سریال حس سوم نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهدی فخیم‌زاده همکاری داشته است. مهیار شاپوری توانست با بازی در سریال حس سوم تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهدی فخیم‌زاده، نسرین مقانلو، لیلا برخورداری و حبیب دهقان‌نسب بر تجارب او افزود.

مهیار شاپوری علاوه‌بر سریال حس سوم، سال ۱۳۹۱ در سریال تکیه بر باد نیز بازی کرده است. مهیار شاپوری این‌بار با بهزاد خداویسی و محمود معظمی یعنی کارگردان سریال تکیه بر باد و هنرمندانی چون فرامرز قریبیان، افسانه‌ پاکرو، مهدی فخیم‌زاده و شهرام عبدلی همکاری داشت.

در این سال‌ها مهیار شاپوری با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران مهدی فخیم‌زاده با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با مهیار شاپوری داشته است.

مرتبط  قسمت آخر پایتخت ۶ کی پخش می شود ؟

در بیوگرافی مهیار شاپوری آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی مهیار شاپوری و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار مهیار شاپوری در منظوم سر بزنید. همه ۲ اثر مهم مهیار شاپوری در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است.

امتیازی که هر یک از آثار مهیار شاپوری در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر مهیار شاپوری در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی مهیار شاپوری درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی مهیار شاپوری بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال حس سوم محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی مهیار شاپوری کمترین امتیاز را گرفته است، سریال تکیه بر باد محسوب می‌شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید