عکس دوقلوهای مجید صالحی جدیدترین عکس های مجید صالحی و فرزندانش

دوقلوهای مجید صالحی

عکس دوقلوهای مجید صالحی

جدیدترین عکس های مجید صالحی و فرزندانش

رصد امروز ، مجید صالحی بازیگر کشورمان متولد سال ۵۴ در محله امامزاده حسن یا همان خیابان امین الملک است. مجید صالحی در خانواده پرجمعیتی به دنیا آمده و ۴ برادر و ۳ خواهر دارد و خودش بچه یکی مانده به آخر است.

دوقلوهای مجید صالحی
دوقلوهای مجید صالحی

 

او پس از اخذ دیپلم ریاضی و فیزیک در سن هجده سالگی با شرکت در مؤسسهٔ بازیگری رسام هنر و کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان، این حرفه را به‌طور جدی دنبال کرد.

دوقلوهای مجید صالحی
دوقلوهای مجید صالحی

 

مردم مجید صالحی را بیشتر بخاطر بازی در سریال ها و فیلم های طنز می شناسند. او فعالیت هنری خود را با بازی در نمایش دکتر جوشکار و تئاتر «آنتیگونه» آغاز کرد و سپس به تلویزیون رفت و در مجموعه‌های تلویزیونی مختلف و البته اغلب با مضمون کار کودک و طنز بازی، نویسندگی و کارگردانی کرد. خیلی زود با شخصیت «مجید دلبندم» مشهور شد و این روند با برنامه‌های دیگر ادامه پیدا کرد.

مرتبط  آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟
دوقلوهای مجید صالحی
دوقلوهای مجید صالحی

 

کناره‌گیری حمید جبلی از فیلم «یکی بود یکی نبود» باعث شد او جایگزین وی شود و این فیلم هم شد نخستین تلاش او برای ورود به عرصه سینما. وی علاوه بر بازی در برخی از مجموعه‌های تلویزیونی، نویسندگی و کارگردانی را نیز بر عهده داشته‌است.

دوقلوهای مجید صالحی
دوقلوهای مجید صالحی

 

مجید صالحی در سال ۱۳۹۱ با رامینه اکبری خادم ازدواج کرده و اکنون صاحب یک دختر و پسر دوقلو به نام‌های حنا و آروین است. همسر وی در زمینه گرافیک و زبان انگلیسی سررشته دارد و گاهی هم ترجمه می‌کند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید