آیا شراره سریال بیگانه ای با من است مرده است ؟ آیا مرگ شراره در سریال بیگانه ای با من است واقعیت دارد؟

شراره سریال بیگانه ای با من است

آیا شراره سریال بیگانه ای با من است مرده است ؟

آیا مرگ شراره در سریال بیگانه ای با من است واقعیت دارد؟

رصد امروز ، سریال بیگانه ای با من است سریالی است که از تولیدات شبکه دو سیما است و هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از این شبکه پخش می شود. سریالی که با دروغ یک خدمتکار بنام نساء ( با بازی شبنم قلی خانی ) شروع می شود. و در تلاش است تا رازش بر ملا نشود.

در کنار راز و دروغ نساء ، معمای جاوید ، داماد آقای شهرابی و شراره همسر دوم او ، نیز اضافه شده است. تا به اینجای داستان شراره بر اثر تصادف مرده است که البته هنوز اینکه آیا شراره مرده است یا خیر ، معلوم نیست.  ما تصور می کنیم این زن در تصادف جان باخته احتمال دارد او زنده باشد.

در سریال بیگانه ای با من است شاهد انواع دروغ ها هستیم. چه ماجرای نساء چه مرگ قلابی و هویت جعلی شوهر او و چه ماجرای بچه ای که مکرمه از او نگهداری می کند. در هر سوی داستان یکی از شخصیت ها با دروغ و تقلب دست به گریبان است.

مرتبط  آخر سریال ترکی عشق از نو چه می شود ؟

جاوید یکی از شخصیت های منفی این سریال است که دروغ های زیادی در زندگی او وجود دارد. این مرد به ثروت خانواده شهرابی نظر دارد و برای تصاحب اموال آنها به انواع حیله ها متوسل می شود. زندگی خانوادگی او هم مملو از دروغ است. رابطه پنهانی اش با شراره یکی از این دروغ ها است.

شراره سریال بیگانه ای با من است

شراره سریال بیگانه ای با من است
شراره سریال بیگانه ای با من است

 

حال ممکن است خود جاوید نیز رو دست خورده و گرفتار یک دروغ بزرگ شده باشد. ما شاهد تصادف شراره بودیم و دیدیم که جسم نیمه جان او در خیابان رها شد. اما آیا امکان ندارد او را به بیمارستان رسانده و نجات داده باشند؟

چنین احتمالی دور از تصور نیست. چون ما هیچ سکانسی از خانواده شراره و عزاداری برای او ندیدیم. حتی شاهد مرگ قطعی او هم نبودیم. بنابراین چنین احتمالی مطرح است که این زن زنده باشد. در این صورت ممکن است جنین او فوت شده باشد.

در هر صورت اگر شراره زنده باشد نقشه ای برای انتقام گیری از جاوید طراحی کرده و دوست او مجری این نقشه شده است. در واقع می توان گفت باج گیری نه با هدف مالی بلکه با انگیزه انتقام جویی و تحت فشار قرار دادن جاوید طراحی شده است.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۳ سریال بیگانه ای با من است

در صورت صحت این فرضیه باید منتظر ماند و دید واقعیت چه زمانی آشکار خواهد شد. شاید سمیه این راز را فاش کند.

این را نباید از نظر دور داشت که سپیده خداوردی  بازیگری کاملا حرفه ای و شناخته شده است و به نظر نمی رسد نقش او در یک مجموعه اینقدر کوتاه باشد.

احتمال مرگ شراره

اگر شراره واقعا مرده باشد این واقعیت افشا خواهد شد و جاوید به زندان می افتد. این راز را به احتمال زیاد سمیه فاش می کند. او آنقدر در کارهای شوهرش تجسس می کند تا بالاخره همه چیز برملا می شود.

در این صورت داستان برای جاوید به پایان می رسد البته این اتفاق نیز به سادگی رخ نخواهد داد و قطعا فراز و فرودهای زیادی را شاهد خواهیم بود.

سریال بیگانه ای با من است مجموعه ای جذاب است که باید تمام قسمت های آن را با دقت دنبال کرد وگرنه رشته داستان را از دست می دهیم. در این میان بازی های خوب را نیز نباید نادیده گرفت.

شراره سریال بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید