تاریخ دقیق پخش قسمت اول سریال ملکه گدایان کی است ؟ قسمت اول سریال ملکه گدایان کی پخش می شود؟

قسمت اول سریال ملکه گدایان

تاریخ دقیق پخش قسمت اول سریال ملکه گدایان کی است ؟

قسمت اول سریال ملکه گدایان کی پخش می شود؟

رصد امروز ، جدیدترین سریال که در نوبت پخش از شبکه نمایش خانگی را دارد، سریال ملکه گدایان است. این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه‌کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی و نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی به‌ صورت اختصاصی در فیلیمو منتشر می شود.

حسین سهیلی زاده کارگردان با سابقه تلویزیون و سینما که ساخت اثر موفقی چون سریال مانکن را در کارنامه ی خود دارد این بار سراغ یک سوژه ی جدید در عرصه ی شبکه نمایش خانگی رفته و سکانس هایی از این سریال در شهر استانبول ترکیه فیلمبرداری شده است.

مرتبط  ماجرای خودکشی مهناز افشار چیست ؟
 قسمت اول سریال ملکه گدایان
قسمت اول سریال ملکه گدایان

 

از تیزرهای منتشر شده ی این سریال به نظر می رسد که با یک درام اجتماعی روبرو هستیم. در خلاصه ی داستان این سریال آمده است: امروزِ تو، می تونه فردای من باشه … هیچکس از سرنوشت خبر نداره…. حتی شما…

بازیگران نام آشنایی نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند. باران کوثری در ملکه گدایان اولین بازی در سریال شبکه نمایش خانگی را تجربه می‌کند. فرزاد فرزین که تاکنون تجربه ی موفق بازی در سریال مانکن را داشته برای دومین بار با حسین سهیلی زاده در این پروژه همکاری می کند.

تیزر پخش شده از این سریال را در اینجا ببینید

رویا نونهالی، پانته آ بهرام، محمدرضا غفاری، آرمان درویش، رضا بهبودی، الهام کردا، سولماز غنی، یسنا میرطهماسب، بهشاد شریفیان، عرفان ناصری، شبنم قربانی، علی صلاحی، مریم سرمدی و نورا محقق از دیگر بازیگران سریال ملکه گدایان هستند.

مرتبط  آخر سریال ترکی عشق از نو چه می شود ؟
 قسمت اول سریال ملکه گدایان
قسمت اول سریال ملکه گدایان

 

این سریال قرار بود اواخر آذر پخش شود اما به دلایلی به پخش در آن تاریخ نرسید. اما طبق آخرین خبر منتشر شده از پخش این سریال قرار است قسمت اول سریال ملکه گدایان چهارشنبه ۱۷ دی ماه از فیلیمو پخش شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید