عکس های حسام محمودی و همسرش + بیوگرافی همسر حسام محمودی کیست ؟

حسام محمودی و همسرش

عکس های حسام محمودی و همسرش + بیوگرافی

همسر حسام محمودی کیست ؟

رصد امروز ، حسام محودی بازیگر جوان و آینده دار کشورمان متولد اول فرودین ماه ۱۳۶۵ است.  حسام محمودی در رشته حقوق تحصیل کرده است و لیسانس حقوق دارد . اما از آنجا که به بازیگری علاقه داشت تحصیلات خود را در زمینه کارگردانی تئاتر در دانشگاه تربیت مدرس ادامه داد و از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.

حسام محودی این شب ها با نقش مسعود سریال باخانمان در قاب تلویزیون ظاهر شده است.  وی در سریال باخانمان نقش مسعود استاد دانشگاه معارف را بازی میکند این سریال در زمستان ۱۳۹۹ به روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت. وی تا پیش از این تجربه بازیگری در سریال های کمدی و طنز را نداشته است. اما قبل از آن نیز در سریال های گرگ و میش و دلدار به ایفای نقش پرداخته بود.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۰ سریال بیگانه ای با من است

حسام محمودی در سریال لحظه گرگ و میش بـه خوبی توانست تا ۵۰ سالگی خودش را بازی کند و این برای یک بازیگر خیلی خاص و ویژه‌اسـت.

حسام محمودی رابطه بسیار نزدیکی با باران کوثری و نوید محمد زاده دارد. از دید منتقدان، حسام محمودی از جمله هنرپیشه‌های جوان و آینده‌دار کشور است که می‌توان آینده‌ای روشن را برای او دید.

حسام محمودی هنرپیشه ی کم‌حاشیه‌ای است که به گفته خودش برای حفاظت از زندگی حرفه‌‌ی اش کمتر به حواشی زندگی شخصی‌اش می‌پردازد و از خود عکس و خبر منتشر می‌کند.

حسام محمودی فرید ازدواج کرده و متاهل است متاسفانه اطلاعات زیادی از اسم و رسم همسر ایشان تا کنون منتشر نشده است. حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام هانا محمودی است.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۰ سریال بیگانه ای با من است

حسام محمودی و همسرش

حسام محمودی و همسرش
حسام محمودی و همسرش

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید