خلاصه قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است در قسمت بیست و ششم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است

خلاصه قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است

در قسمت بیست و ششم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

رصد امروز ،جدیدترین سریال شبکه دوم سیما ،  ” سریال بیگانه ای با من است ” نام دارد که هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود. در این سریال بازیگران سرشناسی به ایفای نقش پرداخته اند. زنده یاد مرحوم پرویز پورحسینی آخرین حضورش در عرصه هنر و بازیگری حضور در این سریال بود.

قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است
قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است
قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است

و اما آنچه در قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است اتفاق افتاده است :

حمیده خانم با آقای شهرابی درباره مریم و بچه اش حرف میزند و میگه دلم به حالشون سوخت میشه به همسایه و فامیل ها بسپاریم اگه کسی کمک خواست بهش مریم و معرفی کنیم؟

آقای شهرابی میگه نمیشه که ما این خانمو اصلا نمیشناسیم مسئولیت داره حمیده میگه آخه به بچه اش حس خوبی  دارم مثل امیرعلی من رو دستش ماه گرفتگی داره.

مرتبط  آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟

صادق و عصمت خانم از میز شامی که مینو چیده تشکر میکنن سر میز شام تلفن خانه زنگ میخوره که اکرم برمیداره و میبینه که دویت مینوعه و میخواد باهاش حرف بزنه مینو از اتاق تلفن برمیداره و بهش میگه من خواهر شوهرشم و خودش گفته بهتون بگم نمیخواد فعلا کسیو ببینه حالش خوب نیست که دوستش شک میکنه و میگه امکان نداره اینجوری باشه و بعد از قطع تماس به دوست امیرعلی زنگ میزنه و میگه من حس میکنم کاسه ای زیر نیم کاسه است.

مینو اصلا همچین آدمی نبود که اینجوری رفتار کنه بخواد کل گذشته اش را حذف کنه. زن سلیم که در تهران پیش یک کارآفرین زندگی میکرد به خاطر دزدیده شدن بچه اش حالش بد میشود و بعد از رسوندن به بیمارستان میگن سکته مغزی کرده است.

مریم که بچه سلیم پیشش است میبینه تو تب داره میسوزه و میبره تو همون بیمارستانی که مادرش را بردند. مریم به همسر آقای شهرابی زنگ میزنه و ماجرارو میگه.

حمیده خانم وقتی میرسه مریم ازش معذرت خواهی میکنه و میگه ببخشید به خدا اگه کسیو داشتم مزاحم شما نمیشدم این پول بیمارستانم از مژدگانیم کم کنین که بیشتر از این شرمندتون نشم که حمیده خانم میگه فعلا حساب کتابو بزار کنار مواظب این بچه باش که سرما نخوره دوباره تب کنه که مریم میگه چشم.

مرتبط  ساعت پخش سریال نجلا از شبکه تماشا

 صادق از مینو شماره تلفن صاحب خانه را میخواد بگیره که مینو میگه هرچی گشتم پیدا نکردم خودتون برین بنگاه ازشون شماره اشو بگیرین من باهاش چندباری بحثمون شده واسه اضافه کردن کرایه و شارژو این چیزا نیام بهتره که صادق قبول میکنه.

فردای آن روز صادق بنگاه میرود و درباره برخورد بدش با امیرعلی میگه که هم بنگاه هم صاحب خانه میگه امیرعلی یکی از بهترین مستاجرهایی بوده که داشتم من اصلا چیزیم اضافه نکردم، صادق معذرت خواهی میکنه و تو فکر میره که چرا مینو دروغ گفته است؟

از همانجا به آرامگاه حافظ میره و یاد خاطراتش با امیرعلی میافتد که دوست امیرعلی او را میبینه و ماجرای رفتار عجیب مینو خانم میگه بهش که نه منو نه دوست صمیمیشو نمیخواد ببینه نمیدونم چرا که صادق شک میکنه و تو فکر میره.

قسمت ۲۶ سریال بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید