خلاصه قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است در قسمت سی و یکم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

خلاصه قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

در قسمت سی و یکم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

رصد امروز ،جدیدترین سریال شبکه دوم سیما ،  ” سریال بیگانه ای با من است ” نام دارد که هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود. در این سریال بازیگران سرشناسی به ایفای نقش پرداخته اند. زنده یاد مرحوم پرویز پورحسینی آخرین حضورش در عرصه هنر و بازیگری حضور در این سریال بود.

قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است
قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است
قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

و اما آنچه در قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است اتفاق افتاده است :

صاحب کار و دوست مکرمه (زن سلیم) منتظر میمونن تا مکرمه از اتاق عمل بیرون بیاد و وقتی به بخش منتقل میشه با دکترش صحبت میکنند تا از وضعیتش مطلع بشوند. دکتر بهشون میگه وضعیت راه رفتنش مختل شده و باید فیزیوتراپی کند تا بتواند راه برود. مکرمه وقتی به هوش میاد فقط بچه اش را صدا میزند.

نساء بعد از مدتی که وضعیت سفید شد به خانه برمیگردد و تو کوچه با رفتگر محله حرف میزند و بهش میگه ببین کار دنیارو ندیدمت ندیدمت الانم که تونستم ببینمت تاره تار میبینم آخه عینکم شکست. صادق که فهمید مینو اومده به سرعت خودشو به آنها میرسونه، رفتگر به مینو میگه چرا صداتون اینجوری شده که مینو میگه به خاطر زخم های گلومه واسه تصادفه دکترها گفتن به مرور زمان خوب میشه همان لحظه صادق میرسه و به مینو میگه چرا انقد دیر کردین؟

مرتبط  قسمت آخر پایتخت ۶ کی پخش می شود ؟

که مینو میگه خیلی شلوغ بود درمانگاه. بعد از مدتی به تهران میروند. وقتی تهران میرسن با مریم و بچه اش آشنا می شوند و از بارداری سمیه نیز مطلع میشوند. حمیده خانم به مینو میگه خواستم این خبرو تو به جاوید بدی وقتی فردا میخوای بری ملاقاتش که قبول میکند.

فردای آن روز مینو تو مسیر به صادق میگه از دست من ناراحتین؟ من کاری کردم؟ که صادق میگه نه چطور؟ مینو میگه انگار عصبین از دستم که صادق میگه نه چیزی نیست خسته ام فقط، و به مینو میگه راستی آلبوم های عکساتونو آوردین دیگه؟ خیلی دلم واسه امیرعلی تنگ شده عکس های جدیدتونو ببینم که مینو میگه اکرم گیج بازی درآورده فکر کنم با دور ریختنیا ریخته دور که صادق میگه خداروشکر اون عکس و فیلم هایی که احمد آورده بود هست که مینو میگه رایتش به خاطر آقا جاوید انداختم دور که صادق کلافه میشه.

مرتبط  تجاوز به ریحانه پارسا در سن 16 سالگی !

مینو به زندان میره که رفیق یاور با دیدنش به یاور میگه خودشه که یاور میگه نونمون تو روغنه و میخندد. مینو به جاوید میگه چیشده یکدفعه من عزیز شدم؟ که جاوید میگه چشم دیدن اونارو نداشتم. مینو بهش خبر بارداری سمیه را میدهد که خوشحال میشه و از مینو میخواد که با آقای شهرابی حرف بزنه بابای شراره را راضی کنه که مینو میگه چرا باید این کارو بکنن؟

شما که میخوای سمیه را طلاق بدی دیگه دامادش نیستی که جاوید میگه من اون موقع عصبی بودم یه چیزی گفتم باهاشون حرف بزن راضیشون کن.

یاور بهش میگه که خودش بود که جاوید میگه حدس میزدم. یاور بهش میگه ولی نباید لو بدی چون اگه لو بدی میوفتن دنبال نوه واقعیشون بعد میرسن به من نونمون قطع میشه ولی اگه لو ندی یه سفره ای پهنه که هروقت بخوای یه لقمه بزرگ برمیداری. مینو وقتی به خانه برمیگرده حرفهای جاویدو میگه که آقای شهرابی به سمیه میگه هرچی تو بخوای که سمیه میگه اگه ثابت بشه قتل عمد بوده خودم ازش جدا میشم…

قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید