بانک هایی که وام ۳۰۰ میلیونی فوری می دهند . کدام بانک ها وام 300 میلیونی می دهند ؟

بانک هایی که وام ۳۰۰ میلیونی فوری می دهند .

کدام بانک ها وام ۳۰۰ میلیونی می دهند ؟

رصد امروز ، ما در این مطلب قصد داریم که شرایط و جزئیات دریافت وام در مبالغ مختلف را برای شما عزیزان شرح دهیم. در این مطلب شرایط ۹ بانک مورد بررسی قرار گرفته است.

وام ۵ میلیون تومانی

در بانک پاسارگاد میزان این تسهیلات را ۵ میلیون تومان با بازپرداخت سه ساله و سود ۱۸ درصد در نظر گرفته شده است. ارائه مدارک و مجوزهای لازم به منظور احراز موارد مصرف تسهیلات جعاله، از جمله سند مالکیت برای تسهیلات جعاله تعمیرات و پیش‌فاکتور مربوط به خرید اموال مورد معامله جعاله نیز الزامی است.

وام ۱۰ میلیون تومانی

دو بانک ملی و گردشگری تسهیلات جعاله را با مبلغ ۱۰ میلیون تومان پرداخت می‌ کنند! برای دریافت تسهیلات بانک گردشگری در صورتی که دارای تسهیلات با اقساط سررسید گذشته و معوق و یا دارای سابقه چک برگشتی هستید ابتدا باید تسویه حساب‌ های لازم را انجام دهید. نرخ سود نیز ۱۸ درصد با بازپرداخت حداکثر ۳ ساله است.

مرتبط  آیا کرونا از سطوح و غذا منتقل می شود ؟

اما در بانک ملی هم تسهیلات جعاله مسکن را با همین مبلغ و همین نرخ سود و با بازپرداخت ۳ساله می‌دهد. پشتوانه این تسهیلات نیز یک یا چند ضامن مورد تایید بانک است.

وام ۴۰ میلیون تومانی

بانک های سپه و مسکن وام جعاله را با حداکثر مبلغ ۴۰ میلیون تومان در نظر گرفته‌ اند. در بانک سپه برای دریافت این تسهیلات با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت سه ساله می‌توانید به پشتوانه سند و مدارک ملک خود اقدام کنید.

اما در بانک مسکن هم نرخ سود تسهیلات را ۱۷٫۵ درصد و حداکثر مدت بازپرداخت را ۵ سال (بازپرداخت به دو روش ساده و پلکانی سالیانه) در نظر گرفته است. سفته، ترهین اموال شش دانگ غیرمنقول، حساب قرض‌ الحسنه پس ‌انداز، سپرده بلندمدت و کوتاه‌ مدت ویژه سپرده کوتاه‌ مدت عادی، سپرده‌ های ممتاز و اوراق بهادار را نیز به عنوان پشتوانه تسهیلات می ‌پذیرد.

وام ۳۰۰ میلیونی فوری

وام ۳۰۰ میلیونی فوری
وام ۳۰۰ میلیونی فوری

وام ۵۰ میلیون تومانی

سقف وام تعمیرات یا جعاله مسکن با ضامن رسمی معتبر در شبکه بانکی کشور ۴۰ میلیون تومان تعیین‌ شده است؛ اما گاهی بانک‌ ها با استفاده از منابع داخلی، بیشتر از سقف رسمی وام تعمیرات که بانک مرکزی تعیین کرده است، به متقاضیان می ‌پردازند.

در بانک سینا سقف تسهیلات را ۵۰ میلیون تومان با پرداخت حداکثر ۳ ساله و با سود ۱۸ درصد تعیین کرده‌ است. اما در بانک صادرات هم برای مبالغ بالاتر از ۲۰ میلیون تومان به‌جای ضامن‌های رسمی، سند ملک در رهن بانک می‌رود. برای وام زیر ۲۰ میلیون دو ضامن رسمی و گواهی کسر از حقوق کافی است.

مرتبط  ماجرای پارتی بازی در تزریق واکسن کرونا

حداکثر سقف تسهیلات تعمیرات بانک صادرات در قالب وام جعاله مبلغ ۵۰ میلیون تومان و مدت بازپرداخت حداکثر ۲ سال است. پشتوانه تسهیلات جعاله تعمیر و تکمیل مسکن، می‌ تواند وثیقه ملکی سفته و یا سپرده های سرمایه ‌گذاری مدت ‌دار، گواهی سپرده مدت‌دار و اوراق مشارکت مطابق با آخرین دستورالعمل‌های بانک باشد.

وام ۲۰۰ میلیون تومانی و وام ۳۰۰ میلیون تومانی فوری

در بانک اقتصاد نوین حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان وام جعاله را ۵ ساله با ۱۸ درصد سود می ‌دهد و ۲۵ درصد تسهیلات را نیز به شکل سپرده تا پایان زمان تسویه نگه می ‌دارد.

اما سند شش دانگ ملک در گروی بانک خواهد بود! اما در بانک سامان که امکان دریافت تسهیلات حداکثر به میزان ۳۰۰ میلیون تومان و امکان دریافت تسهیلات خرید مسکن در کنار تسهیلات تعمیر ملک حداکثر به میزان ۷۰ درصد ارزش ملک را دارد، برای بازپرداخت تسهیلات بازه‌ای حداکثر ۵ ساله در نظر گرفته است.

امکان دریافت تسهیلات به پشتوانه سپرده، گواهی سپرده، اوراق مشارکت دولتی و اوراق مشارکت بانک مرکزی و سند ملک در بانک سامان وجود دارد.

 

وام ۳۰۰ میلیونی فوری

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید