آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟ آیا نساء در سریال بیگانه ای با من است لو می رود ؟

آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟

آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟

آیا نساء در سریال بیگانه ای با من است لو می رود ؟

رصد امروز ، با پخش سی و سومین قسمت از سریال بیگانه ای با من است فصل اول این سریال به اتمام رسید و فصل دوم آن شروع می شود.

در فصل دوم مخاطبان این سریال توقع دارند که معماهایی که در این سریال وجود دارد مرتفع شود. هویت نساء (با بازی شبنم قلی خانی ) فاش شود. سرنوشت جاوید و دندان طمع او برای امول خانواده زنش معلوم شود . و از همه مهم تر سرگذشت لیلا و امیرعلی مشخص شود.

قطعا هویت نساء بعد از این همه سال دروغ و زندگی با هویت جعلی بالاخره باید در فصل دوم فاش شود. آن موقع است که زندگی او دگرگون می شود البته او در این مدت توانسته بخشی از اموال آقای شهرابی را به دست بیاورد و در واقع به نام پسرش امیرعلی بکند.

در این فصل از بیگانه ای با من است باید شاهد روزهای سخت و پیچیده برای نساء باشیم. این اتفاق البته برای جاوید هم رخ می دهد. چون او هم با نساء همدست است و راز این همدستی نیز باید فاش شود.یکی از نکات کنجکاوی برانگیز در فصل دوم همین موضوع است که چه اتفاقی برای نساء خواهد افتاد و فرزند او چه می شود. در سوی دیگر باید لیلا نیز به هوقت واقعی خودش پی ببرد. در این صورت سرنوشت او هم دگرگون خواهد شد.

آخر سریال بیگانه ای با من است چه میشود ؟
آخر سریال بیگانه ای با من است

 

امیرعلی و لیلا از بچگی با هم بزرگ شده اند. در یک خانه قد کشیده اند و روزهای خوش و تلخ زیادی را با هم سپری کرده اند. اگرچه یکی از آنها در نقش صاحب خانه بوده و دیگری در نقش فرزند خدمتکار اما این فاصله طبقاتی نمی تواند مانعی برای ایجاد عشق میان این دو جوان شود.

امیرعلی حتی نقاشی که از خودش و لیلا در ۷ سالگی کشیده نگه داشته و هرگز در تمام این مدت از یاد هم بازی کودکی اش خارج نشده است.

به احتمال زیاد او عزمش را جزم خواهد کرد تا با لیلا ازدواج کند اما چند مانع در سر راهش قرار دارد. اگر هویت واقعی دو جوان معلوم شود جای آنها با یکدیگر عوض می شود. یکی به اوج می رسد و دیگری به خاطر خطای مادرش سقوط می کند. البته خانواده شهرابی محبت شان را از امیرعلی دریغ نخواهند کرد اما این پسر با بحران های زیادی مواجه خواهد شد و با مادرش نیز به اختلاف برمی خورد.

از طرفی نساء مانع بزرگی برای این ازدواج است و حتی تهدید می کند اموال امیرعلی را از او خواهد گرفت تا مانع این ازدواج شود.

باید منتظر ماند و دید که آخر این سریال چه می شود . به نظر شما آخر این سریال چگونه تمام می شود؟

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید