اتهام محمد جواد آذری جهرمی چیست ؟ دلیل شکایت قوه قضائیه از محمد جواد آذری جهرمی چیست ؟

اتهام محمد جواد آذری جهرمی

اتهام محمد جواد آذری جهرمی چیست ؟

دلیل شکایت قوه قضائیه از محمد جواد آذری جهرمی چیست ؟

رصد امروز ،  شکایت قوه قضائیه از وزیر ارتباطات امروز یکی از جنجالی ترین خبرها بوده است. در این خبر اعلام‌جرم دادستانِ قوه‌ قضاییه علیه وزیر ارتباطات به‌دلیل عدم‌اجرای حکم فیلترینگ‌ اینستاگرام مطرح شده بود.

احضار جهرمی ربطی به اینستاگرام ندارد/ آذری جهرمی یک ماه است که تفهیم اتهام شده است و امروز برای تکمیل پرونده به دادسرا احضار شد

استنکاف از اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی، دریافت هزینه اضافی اینترنت از مردم تا عدم انجام وظایف قانونی در قبال جرایم سازمان یافته از عناوین اتهامی وی است

یک منبع اگاه به روزپلاس گفت، علت احضار وزیر ارتباطات به دادسرا، عدم اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی و استنکاف از اجرای چندین مصوبّه این شورا با ریاست رئیس جمهور است.

اتهام محمد جواد آذری جهرمی
اتهام محمد جواد آذری جهرمی

 

این پرونده‌ بر اساس گزارشات متعدد واصله به قوه قضاییه، از طرف ضابطین و نهادهای مردمی و ارگان های مختلف مبنی بر عدم انجام وظایف قانونی و تخلفات متعدد از جمله از دریافت هزینه اضافی اینترنت از مردم تا عدم انجام وظایف قانونی در قبال جرایم سازمان یافته مانند فروش موادمخدر، سلاح و مهمات و سایتهای شرط بندی و قمار در فضای مجازی بوده است.

پیگیری ها نشان میدهد در سال های اخیر و حتی دوران وزارت آذری جهرمی هیچ دستور قضایی و مصوبه ای مبنی بر فیلتر اینستاگرام صادر نشده است.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید