ماجرای خودکشی مهناز افشار چیست ؟ دلیل مهناز افشار برای خودکشی خود چه بود؟

ماجرای خودکشی مهناز افشار چیست ؟

دلیل مهناز افشار برای خودکشی خود چه بود؟

رصد امروز ، مهناز افشار بازیگر پرکار و با سابقه و البته جنجالی چند وقت اخیر در تازه ترین توییتی که منتشر کرده است از تصمیم خود به خودکشی صحبت کرده است.

مهناز افشار: دو بار تصمیم به خودکشی گرفتم!

مهناز افشار در توییتر خود نوشت: “به نظرم مرگ ناشی از خودکشی نمی‌تونه انتخاب از سر خوشبختی و رضایت باشه که بهش حتی برچسب حق انتخاب و مهر تایید بزنیم. انتخابی که از سر ناچاری و ناتوانی منجر به مرگ بشه دیگه انتخاب نیست! سعی کنیم برای نجات و امید دادن راه‌های بهتری بهم پیشنهاد کنیم و تشویق به زندگی رو الگو قرار بدیم”

خودکشی مهناز افشار
خودکشی مهناز افشار

 

او همچنین از تجربه خود برای تصمیم به خودکشی نوشت: من هم دوبار تصمیم به خودکشی گرفتم یکبار وقتی پدرم فوت شد و فکر کردم زندگی دیگه معنی نداره و بار دوم هم حدود ۷ سال پیش بود. خیلی شجاع نبودم و تا نیمه راه تجربه‌اش کردم. یکی از دلایلی که اینقدر برای «زندگی کردن» فریاد میزنم تجربه این لحظه است و حالا قدر زندگی رو‌ میدونم! حتی به سختی”

مهناز افشار سپس نوشت: و در آخر و بعد این اعتراف باید بگم خانم‌ها و آقایان چه آنها که هم نظر هستیم و چه آنها که کاملا متضاد باید اینو بدونیم خوبه که این حق زیبای حیات را از خودمون و دیگران دریغ نکنیم و همدیگرو به امید و زیستن و‌ تلاش تشویق کنیم. بالاخره هممون دیر یا زود با هر باوری خواهیم رفت.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید