خلاصه قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است در قسمت سوم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است

خلاصه قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است

در قسمت سوم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

رصد امروز ،  ” سریال بیگانه ای با من است ” از تولیدات شبکه دوم سیماست  که هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود. این سریال در دو فصل تهیه شده است که فصل اول آن با پخش سی و سه قسمت به پایان رسید و مابقی قسمت ها در قالب فصل دوم پخش می شود .در این سریال بازیگران سرشناسی به ایفای نقش پرداخته اند. زنده یاد مرحوم پرویز پورحسینی آخرین حضورش در عرصه هنر و بازیگری حضور در فصل اول این سریال بود.

قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است

و اما آنچه  در قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است :

مینو به جاوید حرف های یاور را میگه که گفته بچه زنده است جاوید میگه همونجوری یه چیزی گفته از کجا معلوم درست میگه که مینو بهش میگه نشونیه ماه گرفتگی رو مچ چپ دست بچه را درست گفت که جاوید در جوابش میگه اینکه دلیل نشد خیلیا از این ماه گرفتگیا دارن مثل همین لیلا بچه مریم من مطمئنم اون هیچ کاری نمیتونه بکنه.

جاوید پیش یاور میره و دعوا میکنه که چرا هرسری میای پول میخوای من از حساب نساء خبر دارم انقد پول نداره که یاور میگه من این پولو بگیرم میرم دبی واسه همیشه پرونده دارم قطور بمونم که چیکار کنم؟ جاوید میگه فعلا پول نداره باید صبر کنی تا چند وقت دیگه پول میاد دستم بعد بهت میدم.

همان شب یاور و عقیق آتیش درست میکنن و به خاطر پولی که میخواد بیاد دستشون خوشحالی میکنن که عقیق به یاور میگه چه خوب گفتی بهش که میخوای بری دبی یاور میگه خب واقعیته دیگه میخوام برم که عقیق میگه بری؟ پس من چی؟ که یاور میگه واسه تو هم کنار گذاشتم تازه بعد از من تو میتونی پول بگیری ازشون، عقیق تو فکر میره و میگه باشه.

آخر شب یاور که خوابه عقیق به خانه شهرابی زنگ میزنه و متوجه میشه که حمیده خانم خونه هستش به خاطر همین شبانه به سمت آنجا میره تا همه چیزو به آنها بگه.

یاور از خواب بیدار میشه و میبینه تلفن نیست و عقیق به بهانه خرید سیگار رفته بود در صورتیکه هنوز چند پاکت سیگار داشتند میفهمه که به رفته خانه شهرابی ها. به سرعت حاضر میشه و سمت خانه شهرابی میره و از طرفی به مینو هم زنگ میزنه و او هم با سرعت به خانه میره و به جاوید زنگ میزنه. عقیق وقتی میخواد زنگ بزنه یاور از راه میرسه و فرار میکنه .

تو پارک گیرش می اندازد و باهم بحثشان می شود و عقیق چاقو را فرو میکند تو شکمش و فرار میکند که یاور به دنبالش می رود و با همان چاقو با چند ضربه میکشتش. فردای آن روز جاوید و مینو و صادق با خانم نیک بین جلسه میزارند و موفق می شوند تا اعتماد صادق را جلب کنند.

جاوید وقتی به خانه میره سر میز شام ازش میپرسن که زمان مسافرتش کیه؟ که میگه ۷،۸ روز دیگه، رها بهش میگه قبل رفتن ماهواره نصب میکنی؟ که سمیه میگه چندبار باید بگم مناسب شماها نیست و رها قهر میکنه و به اتاقش میره. سمیه به جاوید میگه دلم برای دعواهامون تنگ شده وقتی دعوا میکنیم یعنی اینکه رابطه ای هست و با غذاش بازی میکنه و جاوید از بالای چشمش نگاه میکنه ….

قسمت سوم فصل دوم بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید