اسامی بازیگران سریال افرا بازیگرانی که در سریال افرا بازی می کنند ؟

بازیگران سریال افرا

اسامی بازیگران سریال افرا

بازیگرانی که در سریال افرا بازی می کنند ؟

رصد امروز ، جدیدترین ساخته بهرنگ توفیقی سریال افراست که تصویربرداری این سریال شروع شده و همچنان ادامه دارد.

مجموعه تلویزیونی افرا  با موضوع درام و اجتماعی می باشد که درباره فرد محیط بانی در جنگلهای شمال کشور است که دغدغه محیط زیست و حیوانات دارد. در کنار فضای کاری این شخصیت، اتفاقات خانوادگی مختلفی رقم خواهد خورد.

گاهی محیط‌ زیست دستمایه ساخت سریال‌های تلویزیونی شده و در بخش‌هایی از قصه، کوتاه به محیط‌بانان هم پرداخت شده که در این‌باره می‌توان به سریال‌هایی همچون زندگی از نو، خانواده دکتر ماهان و … هم اشاره کرد. همچنین در فصل دوم پایتخت شخصیت بهبود محیط‌بان بود و بخش‌هایی از قصه به سختی‌های محیط‌بانان پرداخته می‌شد، اما در مجموع سریالی که محوریت کلی قصه درباره محیط‌بانان باشد، نداشته‌ایم و حالا بهرنگ توفیقی در تازه‌ترین ساخته‌اش سراغ چنین موضوعی رفته است

در خلاصه این سریال آمده است که :

«در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصل وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچ کس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است … .»

بازیگران به نامی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند . بازیگرانی چون ، مهدی سلطانی ، پژمان بازغی ،مهدی هاشمی ، علیرضا آرا ، روزبه حصاری ، پیام دهکردی ، محمد صادقی ، مینا وحید ، هامون سیدی ،سارا باقری و… .

بازیگران سریال افرا
بازیگران سریال افرا

 

مهدی سلطانی در نقش حاج محمود فروزش فرد با نفوذی حضور دارد که پدر روزبه حصاری در نقش مسعود است.

افرا جدیدترین سریال توفیقی، کارگردان سریال هایی چون «پدر»، «عقیق»، «زیر پای مادر»، «پشت بام تهران» و«آقازاده» محسوب می شود. این سریال افرا در ۴۰ قسمت و برای شبکه یک سیما ساخته می شود.

بازیگران سریال افرا
بازیگران سریال افرا

 

لوکیشن‌های چشم‌نواز شمال کشور ازجمله شهرهای لاهیجان، لنگرود، رشت، کیاشهر، زیباکنار، لشت‌نشا و پارک جنگلی بوجاق از محل های تصویربرداری سریال افرا است.

محمدکامبیز دارابی، تهیه‌کننده این سریال می گوید: قصه ما درباره محیط‌ بانی است که در جنگل‌های شمال کار می‌کند و دغدغه محیط ‌زیست و حیوانات دارد؛ کنار فضای کاری این شخصیت، مخاطبان اتفاقات خانوادگی را هم خواهند دید. سعی کرده‌ایم در قالب داستان‌های مختلف قصه را برای مخاطبان دیدنی‌تر کنیم.

بازیگران سریال افرا
بازیگران سریال افرا

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید