مشکل شرعی فیلم قاتل وحشی چیست ؟ دلیل توقیف فیلم قاتل وحشی

مشکل شرعی فیلم قاتل وحشی

مشکل شرعی فیلم قاتل وحشی چیست ؟

دلیل توقیف فیلم قاتل وحشی

رصد امروز ، دیروز خبر توقیف فیلم قاتل وحشی خبر جنجال برانگیزی در فضای رسانه و فرهنگی و سینمایی کشور شد . و گفته می شد  که علت نمایش ندادن این فیلم گوش لیلا حاتمی بود.

در حالی که هنوز رسما اعلام نشده چه چیزی باعث مقاومت برای عدم نمایش این فیلم است، خبرگزاری ایسنا موهای تراشیده و نمایش داده شدن گوش لیلا حاتمی در فیلم «قاتل و وحشی» را عامل این مشکلات دانسته و نوشته:«ایرادهایی که به فیلم تازه نعمت‌الله وارد شده موهای تراشیده شده نقش اول زن با بازی لیلا حاتمی است. گرچه معلوم نیست آیا مسئله اصلی همین است با چیز دیگر چون برخی مدیران می‌گویند مسئله مو نیست، گوش است و این در حالی است که گویا در این باره نظر فقهی واحدی هم مطرح نمی‌شود.

البته بازیگری زن‌ها در سینما با سر تراشیده ماجرای تازه‌ای نیست و پیش‌تر بازیگرهای زیادی این را تجربه کرده‌اند، مثل فریماه فرجامی در فیلم «سرب»، رویا نونهالی در «زندان زنان»، زهرا داوودنژاد در «بچه‌های بد»، شایسته ایرانی در «آینه‌های روبرو»، پانته‌آ بهرام در «شنای پروانه» و رویا تیموریان در «شیفتگی» که برخی هم به نحوی با مشکل مجوز روبرو شدند.»

مشکل شرعی فیلم قاتل وحشی
مشکل شرعی فیلم قاتل وحشی ؟!

 

اما عضو پروانه نمایش: امروز اعلام کرد که  ۸۰ درصد «قاتل و وحشی» مشکل شرعی دارد!

بر‌اساس شنیده‌ها فیلم «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله بنابر تشخیص حجت‌الاسلام ارزانی، روحانی عضو این دوره پروانه نمایش غیرقابل نمایش به نظر رسیده و در حدود ۸۰ درصد این فیلم مشکل شرعی دارد و نمایش این فیلم در صورتی محقق می‌شود که سازندگان مشکل شرعی تصویر را حل کنند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید