حال گوهر خیر اندیش چطور است ؟ آخرین وضعیت جسمانی گوهر خیراندیش بعد از ابتلا به کرونا

حال گوهر خیر اندیش چطور است

حال گوهر خیر اندیش چطور است ؟

آخرین وضعیت جسمانی گوهر خیراندیش بعد از ابتلا به کرونا

رصد امروز ، بلافاصله یک روز بعد از فوت مهرداد میناوند بر اثر ابتلا به کرونا خبری منتشر شد از ابتلا خانم گوهر خیراندیش بازیگر کشورمان به ویروس کرونا.

گوهر خیراندیش هم این روزها به دلیل کرونا در بیمارستان بستری و در حال درمان است. عباس یاری ، منتقد سینما و دبیر تحریریه مجله فیلم با تایید این خبر به ایسنا گفت: ” ریه ‌های خانم خیراندیش هم درگیر کرونا شده و ایشان در بیمارستان در حال کورتون‌ درمانی است. “

او ابراز امیدواری کرد حال این هنرمند هرچه زودتر بهبود پیدا کند. به گفته عباس یاری، خیراندیش که گاهی در خارج از کشور زندگی می‌کند، این روزها در ایران به سر می ‌برد.

اما آزاده اسماعیل خانی ، دختر گوهر خیراندیش نیز از آخرین وضعیت جسمانی این بازیگر سینما و تلویزیون گفت. آزاده اسماعیل خانی ، بازیگر سینما و تلویزیون درباره وضعیت جسمانی گوهر خیراندیش گفت: ” چند روز پیش مادرم متوجه شد که مشکوک به کرونا است؛ چراکه با کاهش میزان ضربان قلب، فشار، اکسیژن خون مواجه شد. پس از تماس با پزشک برای مراقبت های بیشتر مادر در بیمارستان بستری شد. وی دوست نداشت، کسی از وی مراقب کند. “

حال گوهر خیر اندیش چطور است
حال گوهر خیر اندیش چطور است

 

آزاده اسماعیل خانی در ادامه از بستری شدن گوهر خیر اندیش در بیمارستان نیکان خبر داد ‌و گفت: ” خوشبختانه حال مادرم خوب است و پزشک معالج این شرایط را به دلیل استرس و ترس از کرونا اعلام کرد. استرس‌، هیجان، فکر کردن به کرونا سیستم ایمنی را پایین می آورد. متاسفانه به اندازه کافی شرایط اقتصادی سخت است، پس نباید به مسائل حاشیه ای کرونا دامن بزنیم و بیشتر انرژی مثبت و امیدآفرینی را ترویج دهیم. از جامعه فرهنگی و هنری انتظار می رود در این شرایط سخت از هنر مدد گرفته و حال خوب را منتقل کنند. از طرفی رسانه ها نیز بیشتر به نشر اخبار امیددهنده پرداخته و مردم نیز اخبار زرد و بی محتوا را دنبال نکنند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید