خلاصه قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است در قسمت یازدهم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

خلاصه قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

در قسمت یازدهم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

رصد امروز ،  ” سریال بیگانه ای با من است ” از تولیدات شبکه دوم سیماست  که هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود. این سریال در دو فصل تهیه شده است که فصل اول آن با پخش سی و سه قسمت به پایان رسید و مابقی قسمت ها در قالب فصل دوم پخش می شود .در این سریال بازیگران سرشناسی به ایفای نقش پرداخته اند. زنده یاد مرحوم پرویز پورحسینی آخرین حضورش در عرصه هنر و بازیگری حضور در فصل اول این سریال بود.

قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

و اما آنچه  در قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است:

لیلا تمام روز را در خانه گریه میکنه. عصمت حلوا درست میکنه و بعد از اینکه لباس هایشان را عوض می کنند و مشکی میپوشند به دنبال لیلا می روند تا باهم سرخاک مریم بروند. چند روز میگذره و امیرعلی به خانه برنمیگرد و به خانه سمیه می رود.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

مینو حس عذاب وجدانش آرام نمی شود و تو این چند روز که امیرعلی نمیرفت خانه بهم ریخته بود، وقتی تو حیاط نشسته بود حمیده پیشش میره و بهش میگه تا کی امیرعلی باید سرگردان باش؟ مینو میگه به خودش ربط داره من چیکار کنم؟ حمیده باهاش صحبت میکنه تا با امیرعلی راه بیاد در آخر مینو میگه بهش بگین فرداشب بیاد باهم صحبت کنیم.

امیرعلی یکبار دیگه از خانه سمیه به لیلا زنگ میزنه و میگه تنهایی تو داره عذابم میده لیلا میگه من خوبم این دیگه مشکل توعه و به دروغ بهش میگه حرف مادرم برام اهمیت داره کلا تورو مناسب من نمیدید آخرین حرفش بهم این بود که اگه باهات ازدواج کنم حلالم نمیکنه امیرعلی میگه ازن الان حرف آخرته که لیلا با گربه میگه آره. همان شب امیرعلی با مادربزرگش صحبت میکنه و حمیده بهش میگه مادرت میخواد باهات صحبت کنه به خانه برگرده.

همان شب دوست امیرعلی که پدرش سعید شوهر واقعی نساء است دم در خانه آنها می رود که کارت بانکی امیرعلی را که تو باشگاه جا گذاشته بود، بهش برگردونن. فردای آن روز امیرعلی به خانه میرود و عذرخواهی میکنه و میگه خیلی تند رفتم و مینو هم باهاش کنار میاد و باهم به سمت خانه لیلا می روند.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

مینو از لیلا معذرت خواهی و میگه اشتباه کردم نباید می رنجوندم مریمو نباید اون حرفارو بهش میگفتم اونم من که خیلی خوب درکش میکردم یجورایی سختی هایی که کشیدیم تو زندگیمون شبیه هم بود، لیلا یکدفعه میگه اون مادر من نبوده نتونستم دیگه به کسی نگم و تصمیم میگیرند که به دنبال مادر و پدر واقعیش بگردد.

به صورت تصادفی مرضیه دوست مینو که نساء در گذشته رد گمش کرده بود پیدا میشه و از قضا میخواد به عنوان دکتر در آن موسسه زنان خودساخته ای که مینو موسسش هست،  فعالیت داشته باشه.

وقتی اسم و فامیل مینو را میشنود برای دیدن و سورپراز کردنش ساعتی که جلسه داره میاد. مینو به صورت اتفاقی از آبدارچی میفهمد و بهشون میگه من نمیخوام ببینمش میخوام گذشتمو فراموش کنم و نقشه می کشد که قبل از رودررو شدنشان از آنجا بیرون برود.

امیرعلی تو باشگاه به دوستش میگه خوشبحالت که همچین پدری داری یه پشتوانه داری که دوستش میگه تو که مادرت مثل مرد حواسش بهت هست امیرعلی در جواب بهش میگه هرچی هم باشه نمیتونه جای یه پدرو بگیره و میره….

قسمت یازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید