شعبده بازی رضا پورجوان در نیمه نهایی عصر جدید + فیلم کامل اجرای شعبده بازی رضا پور جوان در مرحله نیمه نهایی عصر جدید امشب 19 بهمن 99

شعبده بازی رضا پورجوان در نیمه نهایی عصر جدید + فیلم کامل

اجرای شعبده بازی رضا پورجوان در مرحله نیمه نهایی عصر جدید امشب ۱۹ بهمن ۹۹

رصد امروز ، قسمت چهارم از نیمه نهایی عصر جدید  امشب در تاریخ ۱۸ بهمن ۹۹ از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت.

۲۰ استعداد برتر ایران در  ۵ برنامه در مرحله نیمه نهایی عصر جدید، به مصاف هم می‌روند تا پیش چشم داوران، قضاوت شوند، ضربدرهای سفید را شکار کنند.

آخرین اجرا برای شعبده بازی رضا پور جوان بود. رضا در مرحله اول عصر جدید با کارت و سکه شعبده ای بسیار جذاب و پرمعما را اجرا کرد. او در نیمه نهایی نیز با آکورایوم رازآلود خودش همه را غافلگیر کرد. فیلم این اجرا را در بالا تماشا کنید.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

بد نیست یادآوری کنیم پورجوان اولین زنگ طلایی این فصل از عصر جدید است که امین حیایی او را مستقیم به نیمه نهایی فرستاد. از میان شرکت کنندگانی که زنگ طلایی دریافت کرده اند گروه پسران نینجا با رای داوران و اسرا جلیلیان در نظرسنجی مردمی حذف شدند اما گروه فرشتگان نینجا و ستاره هشتم به فینال رسیدند.

شعبده بازی رضا پورجوان در نیمه نهایی

رضا پورجوان یک برادر کوچکتر از خودش به نام نوید دارد، پدرش در ارومیه فروشگاه دارد و خودش در حال حاضر علاوه بر حرفه تردستی با پدرش نیز کار می کند، او قبل از اینکه پیش پدرش کار کند در خشکشویی عمویش مشغول کار بود و تا یه مدت خیلی زیاد در کنار عموی خودش کار می کرد.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

او با تردستی حیرت انگیرش در عصر جدید، اولین زنگ طلایی که به دست امین حیایی به صدا درآمد او راه مرحله نیمه نهایی و شهرت رساند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید