خلاصه قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است در قسمت دوازدهم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

خلاصه قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

در قسمت دوازدهم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

رصد امروز ،  ” سریال بیگانه ای با من است ” از تولیدات شبکه دوم سیماست  که هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود. این سریال در دو فصل تهیه شده است که فصل اول آن با پخش سی و سه قسمت به پایان رسید و مابقی قسمت ها در قالب فصل دوم پخش می شود .در این سریال بازیگران سرشناسی به ایفای نقش پرداخته اند. زنده یاد مرحوم پرویز پورحسینی آخرین حضورش در عرصه هنر و بازیگری حضور در فصل اول این سریال بود.

قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

و اما آنچه  در قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است:

سعید به محض دیدن نساء شوکه می شود ولی نساء سریعا از اونجا می رود و سعید به داخل آتلیه برگشته و به نگین میگه یک لحظه فکر کردم نساء را دیدم که نگین میگه خدا رحمتش کنه سعید میگه توهم زدم حتما.

نساء با عصبانیت به سمت آسایشگاه میره و تو راه با خودش میگه مرتیکه عوضی زندگیش درست شده سر و وضعش درست شده نوه دار شده فقط بچه من براش اضافی بوده منو باش منه احمق این همه سال عذاب وجدان داشتم که تو غمه از دست دادن بچه اش داره میسوزه نگو داره خوش میگذرونه.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

وقتی پیش خانم طاهری میرسه بهش میگه رفتم اونجا ولی بهم گفتن سعید دستیاری پدرش سال های ساله که فوت کرده و بهش میگه ازتون میخوام که اگه اومدن اینجا بهشون چیزی نگین. نگین اسم پدرشو یادتون اومده و به من گفتین، خانم طاهری بهش میگه ازم میخوای دروغ بگم؟ که مینو میگه نه اون بچه تازه زنی که حکم مادرشو داشته از دست داده الان بفهمه پدرشم از دست داده تلف میشه بچه.

ازش میپرسه شما کیه لیلایی؟ که میگه من قراره مادر شوهرش بشم قول میدم خودم سر فرصت بگم بهش که خانم طاهری میگه پس گفتن حقیقت بر گردن شماست. مینو به خانه میره و با لیلا و امیرعلی به دنبال کارهای روز عقد می روند، امیرعلی و لیلارو خانه میزاره و خودش به دنبال کارهلی افتتاحیه میرود و قبل از رفتن به خانه به آزمایشگاه میره برای گرفتن جواب آزمایش آنها.

دکتر بهش میگه که لیلا دچار آنمی شده و باید هرچه سریعتر پیوند مغز انجام بده تا بتواند به زندگیش ادامه بدهد. مینو تو خیابان وایمیسته و گریه میکنه و به بهانه خراب شدن ماشینش به امیرعلی میگه بره اونجا و ماجرارو به امیرعلی میگه و ازش میخواد که برای درمان عقد را عقب بیاندازند که امیرعلی میگه نه الان لیلا فکر میکنه به خاطر بیماریش عقب کشیدیم روحیشو از دست میده و قرار میشه تا روز بعد عقد کسی چیزی نفهمه.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

امیرعلی کل روز را تو خیابان میماند و گریه میکند و به باشگاه دوستش میرود، آنجا دوستش و سعید بهش روحیه و دلداری میدهند و میگن بعد از عقد به بهانه خون دماغ شدنش پیش دکتر ببر تا خود دکتر بهش بگه. همان شب با صادق که خارج از کشور است ویدئو کال میکنند و صادق میگه حتما خودمو به عروسی میرسونم.

روز افتتاحیه همان روز عقد امیرعلی و لیلا میافتد. فردای آن روز همگی سفره عقد آنها را میچینند و خانه را درست میکنند و قرار می شود که مینو صبح به افتتاحیه برود و خودش را به عقد برساند. روز عقد مینو قبل از رفتن به افتتاحیه، به داروخانه میرود تا قرص قلب حمیده را بگیرد که با موتور تصادف میکنه و تو بیهوشی مینو و مریم بهش میگن این ازدواج واقعی و درست نیست چون اسم های بچه هامون درست نیست تو پروانه ای و بهش میگن برگرد و پروانه شو. مینو به هوش میاد و تو ماشینش گریه میکند و میگه نمیتونم الان بگم بهش روز عقدش خراب میشه…

قسمت دوازدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید