خلاصه قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است در قسمت سیزدهم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

خلاصه قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

در قسمت سیزدهم فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

رصد امروز ،  ” سریال بیگانه ای با من است ” از تولیدات شبکه دوم سیماست  که هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود. این سریال در دو فصل تهیه شده است که فصل اول آن با پخش سی و سه قسمت به پایان رسید و مابقی قسمت ها در قالب فصل دوم پخش می شود .در این سریال بازیگران سرشناسی به ایفای نقش پرداخته اند. زنده یاد مرحوم پرویز پورحسینی آخرین حضورش در عرصه هنر و بازیگری حضور در فصل اول این سریال بود.

قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

و اما آنچه  در قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است:

مینو بعد از کلی کلنجار رفتن با خودش به آتلیه سعید می رود. سعید با دیدنش شوکه میشود و باهم تو ماشین مینو صحبت میکنند. تمام ماجرارو تعریف میکنه و میگه اون بچه، بچه تو نبود بچه مینو بود تو پسر داری که سعید بهش میگه من این همه سال تو غم از دست دادن بچه ام بودم بعد تو اومدی میگی بچه ات زنده ست؟

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

ای کاش نمیومدی ای کاش میزاشتی همین روال بره جلو، که مینو میگه تصادف کردم ترسیدم گفتم نکنه دیگه بعدی تو کار نباشه حقته که بدونی و امیرعلی به مادرش زنگ میزنه که عکسشو به سعید نشون میده و میگه پسرته امیرعلی که سعید به محض دیدن عکسش میگه امیرعلی؟ این که دوست سعید پسرناتنیمه یعنی این همه وقت پسرم پیشم بوده تو باشگاه؟

که مینو میگه من دیگه از هیچی تعجب نمیکنم انگار کل دنیا دست به دست هم دادن واسه رسیدن به همچین روزی، الانم باید بریم عقده پسرته که سعید خوشحال میشه میگه عقد پسرم امروزه ! و باهم به خانه سعید میروند تا لباسش را عوض کند.

باهم به اونجا میروند که حمیده خانم به محض دیدنش میگه مینو تو کجایی بدو دیر شد دیگه که مینو با گریه میگه من مینو نیستم مادر جان من نساء ام حمیده خانم با سمیه شوکه می شوند.

نساء همه ماجرارو تعریف میکنه و لیلا با گریه به اتاق امیرعلی میره، امیرعلی به دنبالش میرود و میگه من خودم حالم داغونه تو اینجوری نکن دیگه که لیلا میگه برو فقط برو که امیرعلی میگه آره خب این اتاق دیگه مال من نیست بایدم برم .

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

حمیده خانم میگه چرا انقد دیر؟ چرا امروز گفتی؟ که مینو میگه لیلا یه بیماری خونی داره که باید از اعضاء خانواده درجه یکش پیوند بگیره دکترش گفت خوب میشه جای نگرانی نیست.مینو با گریه به پای حمیده خانم میوفته و ازش عذرخواهی میکنه و در آخر از هوش میرود. وقتی به هوش میاد تو بیمارستانه که دکترش به سعید میگه چقد از تصادفش میگذره؟

تو سرش لخته خون دیده میشه وه سعید میگه همین چند ساعت پیش دقیقشو نمیدونم. امیرعلی تمام کارت های بانکی، کلید و سوئیچ را به آنها پس میدهد و میگه اینا هیچ کدوم مال من نیست و از خانه بیرون میزنه.

نگین پیش نساء میره و بهش میگه من نمیخوام خوشبختیمو رو بدبختی کسی بسازم اگه بخوای از سعید طلاق میگیرم که نساء میگه نه وقتی تو تونستی سعیدو به راه بیاری پس امیرعلی پسرمم را هم میتونی اون از من زده شده تو باهاش حرف بزن هواشو داشته باش و تو بغلش گریه میکنه….

قسمت سیزدهم فصل دوم بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید