خلاصه قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است در قسمت آخر فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است

خلاصه قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است

در قسمت آخر فصل دوم سریال بیگانه ای با من است چه اتفاقی افتاد ؟

رصد امروز ،  ” سریال بیگانه ای با من است ” از تولیدات شبکه دوم سیماست  که هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود. این سریال در دو فصل تهیه شده است که فصل اول آن با پخش سی و سه قسمت به پایان رسید و مابقی قسمت ها در قالب فصل دوم پخش می شود .در این سریال بازیگران سرشناسی به ایفای نقش پرداخته اند. زنده یاد مرحوم پرویز پورحسینی آخرین حضورش در عرصه هنر و بازیگری حضور در فصل اول این سریال بود.

قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است
قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است

و اما آنچه  در قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است :

حمیده خانم به خاطراتی که با مینو داشته فکر میکند و به یاد میاورد که چجوری آنها را بعد از ورشکست شدن نجات داد و شرکت را دوباره به پا کرد. نساء میخواد از بیمارستان بیرون بره که سعید نمیزاره و میگه دکتر گفته باید استراحت کنی تا خودش مرخصت کنه، نگین پیشش میره تا تنها نباشه.

مرتبط  تجاوز به ریحانه پارسا در سن 16 سالگی !

حمیده خانم به سعید دوست امیرعلی زنگ میزنه و میگه خبری از امیرعلی داری؟ توروخدا اگه ازش خبری شد به من اطلاع بده که سعید میگه اتفاقا امروز باهاش تو پارک قرار دارم میخوام ببینمش. سعید، امیرعلی را میبینه و باهم درباره پدرشان دعوا میکنند، امیرعلی شروع میکنه به بدگویی از سعید پدرش که دوست و برادرش تو گوشش میزند و میگه اگه حرمت پدرتو نگه نمیداری حداقل حرمت پدر منو نگه دار.

امیرعلی داد میزنه و میگه اون پدر من نیست که سعید میگه اگه از شناسنامه ات فرار میکنی نمیتونی از واقعیت فرار کنی واقعیتم اینه که تو برادر منی و اون مرد پدرته که امیرعلی تو آغوش سعید گریه میکند و در آخر راضی میشه که حرف های پدرش سعید را گوش کند.

حمیده تو خونه میگه که اگه دنبال چیز خاصی بوده همون موقع که ورشکست شدیم میتونست بزاره بره ولی نرفت موند و همه تلاششو کرد تا رسیدیم دوباره به اینجایی که هستیم سمیه میگه مامان این حرفا الان یعنی چی؟ اون با جاوید همدست بوده که رها دخترش میگه اون با بابا همدست نبوده فقط میدونسته ولی چیزی نگفته.

مرتبط  قسمت آخر پایتخت ۶ کی پخش می شود ؟

رامین به سمیه میگه مامان اگه الان من اینجا نشستم دارم بلبل زبونی میکنم به خاطر کلاس گفتار درمانیه که نساء باعث شد برم. حمیده به لیلا میگه تو میتونی ببخشیش؟ که لیلا میگه مادربزرگ اگه منو اون قاچاقچیا برده بودن اگه مامان مریم منو نجات نمیداد از اونجا، الان من کجا بودم؟ حتما یه گوشه ای از اینجا داشتم گدایی میکردم من هیچ وقت نمیتونم بگذرم ازش.

نساء آخر شب گریه میکنه و از فکر و خیال اعصابش خورد می شود و در آخر تصمیم میگیرد و به پلیس زنگ میزند. لیلا با مادربزرگش و رها به بیمارستان میرن برای آزمایش های اولیه پیوند که امیرعلی به اونجا میره. تو اتاق بازجویی، بازپرس از مینو میپرسه اسمت چیه که مینو میگه نساء ولی تازگیا فهمیدم پروانه….

قسمت آخر فصل دوم بیگانه ای با من است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید