فصل دوم سریال جلال ۲ چند قسمت دارد ؟ داستان فصل دوم سریال جلال 2

فصل دوم سریال جلال ۲

فصل دوم سریال جلال ۲ چند قسمت دارد ؟

داستان فصل دوم سریال جلال ۲

رصد امروز ، قرار است از ۲۹ بهمن ماه امسال فصل دوم سریال جلال از شبکه یک شروع به پخش کند. فصل اول سریال جلال از سال ۱۳۳۸ شروع می‌شود و تا ۲۹بهمن ۵۶ ادامه می‌یابد و قیام مردم آذربایجان شرقی را در این سال ها روایت می کند. فصل اول این سریال مروری کلی از وضعیت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آن مقطع تاریخی را به نمایش گذاشت.

فصل دوم سریال جلال ۲
فصل دوم سریال جلال ۲

فصل دوم از ۲۹بهمن ۵۶- که جدی‌ترین مطلع شکل‌گیری انقلاب است -آغاز شده و نهایتا با شروع جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس و نقش رزمندگان آذربایجان در آزادسازی سوسنگرد ادامه می‌یابد.

مرتبط  تجاوز به ریحانه پارسا در سن 16 سالگی !

سریال جلال داستان زندگی معمولی آدم‌هاست. آدم‌هایی که روزهای عادی زندگی‌شان به وقوع انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی گره می‌خورد. حسن نجفی ، نویسنده و کارگردان ،در جلال، روایتگر داستان انقلاب شده است. انقلابی که قبل از رخ‌دادن در خیابان‌ها، در دل انسان‌ها رخ داد. انقلابی که جلال را به حاج‌اکبر فرشچی مبدل می‌کند. داستان جلال داستان همه انسان‌هایی است که در دل اتفاقات انقلاب دوباره زاده شدند، قد کشیدند و به قهرمانان صفحات آن تبدیل شدند.

فصل دوم سریال جلال ۲
فصل دوم سریال جلال ۲

فصل دوم جلال ۳۰۰بازیگر دارد که ۳۰بازیگر آن درجه یک هستند. ما لوکیشن سوسنگرد را در ۲۰۰متر فضا طراحی کرده و ساختیم.

حمیرا ریاضی، عمار تفتی، همایون ارشادی، مهدی فقیه، شهرام عبدلی و خانم شیواخسرومهر از بازیگران ملی این پروژه هستند. البته بازیگران تبریز، آذربایجان‌شرقی و استان‌های آذری‌نشین کشور نیز در این پروژه حضور فعال دارند.

مرتبط  قسمت آخر پایتخت ۶ کی پخش می شود ؟

فصل دوم سریال جلال در ۲۶قسمت ۴۵دقیقه‌ای به سفارش مشترک معاونت امور استان‌های صداوسیما و صداوسیمای مرکز آذربایجان‌شرقی به تهیه‌کنندگی علیرضا جلالی و کارگردانی حسن نجفی است.

فصل دوم سریال جلال ۲
فصل دوم سریال جلال ۲

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید