ساعت پخش سریال کره ای خانواده جدید سریال خانواده جدید چه ساعتی از شبکه دو پخش می شود ؟

سریال کره ای خانواده جدید

ساعت پخش سریال کره ای خانواده جدید

سریال خانواده جدید چه ساعتی از شبکه دو پخش می شود ؟

رصد امروز ، شبکه دو سیما با تمام شدن سریال بیگانه ای با من است ، این بار سریال کره ای جدیدی را در لیست پخش خود قرار داده است.

در خلاصه سریال آمده است که ،  داستان «یون هی» و «تری» زن و شوهر جوانی است که زندگی شاد و آرامی دارند. یون هی تهیه کننده تلویزیون و تری پزشک است. تری پسر بچه ای بی سرپرست بوده که توسط خانواده ای به فرزندی قبول شده و پس از پایان تحصیل در خارج از کشور به کره برگشته تا خانواده اش را پیدا کند.

این زوج به خانه ای جدید نقل مکان می کنند و این جا به جایی و مشکلات فراوانی که با خانواده صاحب خانه خود دارند، زندگی آرام آنها را تحت تاثیر قرار داده و متحول می کند… .

سریال کره ای خانواده جدید
سریال کره ای خانواده جدید

نسخه اصلی این سریال ۶۷ قسمتی است که سال ۲۰۱۲ توسط شبکه کی بی اس ۲ کره جنوبی ساخته شده است. سریال «خانواده جدید» با بازی بازیگرانی چون کیم نام جو، یو جون سانگ و یون یو جونگ و به نویسندگی پارک جی ایون و کارگردانی «کیم هیونگ سوک» تولید شده است. 

مشتاقان سریال کره ایی از شنبه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۲۱:۳۰ می توانند سریال کره ای خانواده جدید با نام اصلی (My Husband Got a Family) را در باکس شبانگاهی شبکه دو سیما مشاهده کنند. این سریال کره ای از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می شود و بازپخش آن ساعات ۱:۳۰ بامداد، ۹:۴۵ صبح و ۱۶:۲۰ خواهد بود.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید