ماجرای کامل ممنوع الکاری رزیتا قبادی حمله به رزیتا قبادی در واکنش به حرف هایش

ممنوع الکاری رزیتا قبادی

ماجرای کامل ممنوع الکاری رزیتا قبادی

حمله به رزیتا قبادی در واکنش به حرف هایش

رصد امروز ، چندی پیش به مناسبت شب یلدا ، صحبت های مهمان یکی از برنامه های تولیدی شبکه دو که درباره رقص بود جنجال برانگیز شد و متعاقب آن باعث ممنوع الکاری رزیتا قبادی ، مجری این برنامه شد.

اما دو روز گذشته رزیتا قبادی در لایو اینستاگرامی اعلام کرد که مجبور به عذرخواهی شده است.  این مجری سابق برنامه عصر خانواده شبکه دو گفت در اولین برنامه پس از آن برنامه جنجالی در اتاق گریم بودم که کاغذی به من دادند و گفتند باید این را بخوانی؛ طبق نوشته های آن کاغذ باید حتما سه بار به خاطر برنامه شب قبل روی آنتن زنده از مردم عذرخواهی می کردم. من هم مجبور به این کار شدم و سه باز عذرخواهی کردم اما باز هم مرا ممنوع الکار کردند.

قبادی گفت: از استرس آن برنامه جنجالی حتی مشکل قلبی پیدا کردم. طی این مدت خیلی ناراحت بودم. شب ها تا صبح گریه می کردم و حال مناسبی نداشتم. الان هم حال خوبی ندارم اما مقاومم.

مجری سابق شبکه استانی سیمای مرکز فارس با اشاره به این که نمی خواهد از حرف هایش سوء استفاده شود افزود:من فقط به عشق مردم ایران برنامه اجرا می کردم.من کشورم را دوست دارم و این حرف ها را نمی زنم که بروم مجری فلان تلویزیون بیگانه شوم.

رزیتا قبادی با بیان این که از یک کارگردان خوب سینمای ایران پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی دریافت کرده، گفت: از وقتی عادل فردوسی پور و برنامه پرمخاطب نود کنار گذاشته شدند متوجه شدم تلویزیون برای مخاطبانش ارزش چندانی قایل نیست.

مجری سابق برنامه عصر خانواده در پایان حرف هایش گفت: مردم عزیز من از همین جا دست شما را می بوسم و به خاطر آن که آن شب به خاطر کلمه رقص از شما معذرت خواهی کردم از شما معذرت خواهی می کنم من بابت آن معذرت خواهی شرمنده هستم. الانم بابت آن عذرخواهی اجباری از شما معذرت خواهی می کنم.

ممنوع الکاری رزیتا قبادی

 ممنوع الکاری رزیتا قبادی
ممنوع الکاری رزیتا قبادی

سردبیر برنامه عصر خانواده در اینستاگرام خود نوشت:

بهت گفتم نون هنرتو بخور!

از روز اول اگر شوهرت اسپانسر نبود پات به شبکه های استانی هم نباید باز می‌شد، چه برسه انتن زنده شبکه های سراسری

با سوغاتی آوردن تا یه جایی میشه دووم آورد.

تو تا پیش حراست رفتی که آدمایی که معتقد بودن بی کیفیتی رو از میدون خارج کنی.

تا یه جایی میشه پا کوبید و چمدون به دست قهر کرد.

اگر از روز اول نون هنرتو خورده بودی الان دوره نمیفتادی پول بدی خبرنگارا خبر بر کناریتو کار کنن.

میدونی که دلیلش کلمه رقص نبود اما حتی اگر دلیلش اون هم باشه واقعا حضورت روی انتن زنده رسانه یه جور گاف رسانه ای به حساب میاد، مجری انقدر کم مایه و غیر حرفه ای؟!

از تک تک حرکات و کلماتت غیر حرفه ای بودن میباره.

اینو منی دارم میگم که مدت ها سردبیر برنامه ی عصر خانواده بودم و مدت ها با تهیه کننده و مدیر گروه سر بی کیفیت بودنت بحث می کردم و اصرار می کردم که رزیتا قبادی توان آنتن زنده نداره .

یادته روزهایی که قرار بود دو مجری باشین قهر میکردی و با پول تهدید می کردی و تحت فشار میذاشتی که تک نفره اجرا کنی؟!

چقدر تهیه کننده و من سردبیر اصرار کردیم که در روزهای کرونا کمتر برای اجرا سفر کنی و خودتو عوامل و خانواده رو به خطر نندازی، اما بازم پا کوبیدی که‌نیام پول برنامه رو نمیدم!

الان چی شده بورس زمین خورده، کار و بار همسر و اسپانسری کساد شد و دیگه نتونستین اسپانسر بشین، شروع کردی فحاشی کردن که از این طریق دیده بشی؟!

سازمان صدا و سیما با همه انتقادهایی که بهش دارم از جمله شیوه انتخاب تو و امثال تو، هنوز محل فعالیت بسیاری از هنرمندان دونه درشتیه که یکبار از نزدیک دیدنشون برای تو آرزوئه.

اگر از مسیرش اومده بودی، اگر استاد دیده بودی و ادب رسانه رو بهت یاد داده بودن، آداب اعتراض رو بلد بودی.
نمک نمیخوردی و نمکدون بشکنی.

ولی با شناختی که ازت دارم بعید نیست به بی بی سی پول داده باشی برای پوشش خبرهات!.

 

ممنوع الکاری رزیتا قبادی

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید