پخش فصل چهارم بچه مهندس در ماه رمضان ۱۴۰۰ سریال شبکه دو برای ماه رمضان ۱۴۰۰

فصل چهارم بچه مهندس

پخش فصل چهارم بچه مهندس در ماه رمضان ۱۴۰۰

سریال شبکه دو برای ماه رمضان ۱۴۰۰

رصد امروز ، فصل چهارم از سریال پر خاطب بچه مهندس برای ماه رمضان سال ۱۴۰۰ تولید و پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما،  فصل چهارم «بچه مهندس» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی برای پخش در رمضان سال آینده تولید خواهد شد.

قصه این فصل از مجموعه نیز به قلم حسن وارسته در حال نگارش است و علاوه بر روزبه حصاری، فرهاد قائمیان و مهشید جواد و بخشی از بازیگران پیشین این مجموعه، بازیگران جدیدی به این تیم اضافه خواهند شد. به گفته نویسنده مجموعه قرار است با چاشنی “ضدقهرمان” در چهارمین فصل، “بچه‌مهندس” مسیرهای داستانی جذاب‌تری نیز طی کند.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟
فصل چهارم بچه مهندس
فصل چهارم بچه مهندس

گفتنی است علی غفاری کارگردان سه فصل گذشته سریال به دلیل حضور در فیلم سینمایی «شکار شکارچی» که برای جشنواره فیلم فجر آماده شود، در فصل چهارم حضور ندارد و احمد کاوری کارگردانی فصل چهارم «بچه‌مهندس» را بر عهده گرفته است.

زنده یاد پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف‌زاده از بازیگرانی‌اند که هم در فصل یک و هم در فصل دو حضور داشتند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به این کار پیوستند.

فصل چهارم بچه مهندس
فصل چهارم بچه مهندس

«بچه مهندس» کاریست از گروه فیلم و سریال شبکه دو و پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسداللهی، فرج‌الله گل‌سفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی و یونا تدیّن نقش کودکی جواد جوادی را بازی می‌کردند. همچنین روزبه حصاری، فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری از بازیگران فصل سوم سریال‌ بودند.

مرتبط  قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

یک نظر

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید