پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان البرز پسر واقعی خورشید و خسرو است ؟

پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان

پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان

البرز پسر واقعی خورشید و خسرو است ؟

رصد امروز ، سریال ملکه گدایان از جدیدترین سریال های شبکه نمایش خانگی است .این سریال کاری جدید از حسین سهیلی‌ زاده برای شبکه نمایش خانگی است ، داستان سریال (امروزِ تو، می تونه فردای من باشه،هیچ کس از سرنوشت خبر نداره،حتی شما …) این سریال هر هفته ، روز چهارشنبه منتشر می شود.

باران کوثری , رویا نونهالی , سولماز غنی , فرزاد فرزین ، ارمان درویش ، محمدرضا غفاری ، پانته آ بهرام ، الهام کردا ، امین بهبودی ، یسنا میر تهماسب ، بهشاد شریفیان ، علی اوجی بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه این سریال آمده است که البرز شیمیدان ساکن آلمان است . پدرش خسرو و مادرش خورشید در ایران زندگی می‌کنند. البرز با دختری به نام سارا که در ایران زندگی می‌کند و برای درمان بیماری پدرش به آلمان آمده، آشنا می‌شود و با او نامزد می‌کند. او قرار است در ترکیه با سارا ازدواج کند. همه‌چیز برای یک مراسم به یادماندنی مهیا است که خبر می‌رسد پدرش به کما رفته ‌است.

البرز با گذشته‌ای مبهم، از بازگشت به ایران هراس دارد اما برای آخرین ملاقات با پدر، راهی جز بازگشت به ایران ندارد، ولی بنابر مشکلاتی او مجبور است که به صورت قاچاقی به ایران بیاید. با وجود اصرار فراوان مادر البرز برای بازنگشتن او به ایران، البرز تصمیم خود را گرفته است. وقتی او باز می‌گردد هیچ‌کس او را نمی‌شناسد و او را فرهاد بابایی خطاب می‌کنند و کسی جز قاچاقچی او را به خاطر ندارد.

در این سریال چند معما مطرح شده است . اینکه ملکه کیست؟ چرا هویت البرز را از او گرفته اند و آیا او واقعا پسر خورشید و خسرو است؟

پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان

پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان
پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان

سارا به البرز گفته خورشید ملکه واقعی است اما این احتمال بسیار ضعیف است. سارا بازیچه پارسا است و به دستورات او عمل می کند. او دختری منفعت طلب است که هرگز منافع و جان خودش را به خاطر دیگران به خطر نمی اندازد. پس قرار ملاقات پنهانی او با البرز و معرفی خورشید به عنوان ملکه هم می تواند بخشی از نقشه پارسا باشد.

در این صورت خورشید گرفتار دام ملکه شده است. او می داند اگر کوچکترین خطایی مرتکب شود ممکن است جان فرزندش به خطر بیفتد و در واقع به خاطر حمایت از البرز او را انکار می کند. اگر این طور باشد دو سوال اساسی مطرح می شود. نخست آن که پسری که در آتش سوزی مهدکودک فوت شده کیست؟ و دوم این که چرا آزمایش دی ان ای نسبت خونی البرز با خسروو خورشید را رد کرده است؟

حتی اگر بپذیریم ملکه و عواملش جواب آزمایش را دستکاری کرده باشند باز هم برای سوال اول جوابی پیدا نمی شود. چون در گذشته دور دلیلی نداشت وانمود کنند البرز و خواهرش مرده اند. بنابراین دو کودک به احتمال زیاد در حادثه حریق فوت شده اند اما آیا آن حادثه عمدی و برنامه ریزی شده بوده؟ فعلا در این باره چیزی نمی دانیم اما هر احتمالی وجود دارد.

اگر خورشید و خسرو پدر و مادر واقعی البرز نباشند و او را به فرزندخواندگی قبول کرده باشند، والدین واقعی او قطعا افرادی آنا هستند. کسانی که خورشید و خسرو را به خوبی می شناسند و هنوز آنها را زیر نظر دارند. مادر واقعی البرز شاید همان ملکه باشد اما در این صورت چه دلیلی داشت فرزندش را در کودکی به این زوج بدهد و چرا خودش او را بزرگ نکرد؟

چرا وقتی البرز بزرگ شد این راز را با او در میان گذاشتند و ملکه او را وارد باند خودش نکرد؟ اگر البرز در گذشته می فهمید مادر واقعی اش کیست این طور ملکه راحت تر او را برای پذیرفتن خواسته هایش قانع می کرد و دیگر دلیلی وجود نداشت که این همه دردسر را متحمل شود.

پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان

پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان
پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان

خورشید نیز اکنون برای محافظت از پسرخوانده اش واقعیت را به او نمی گوید و سکوت کرده است تا مبادا اتفاقی تلخ رخ ندهد.

همه اینها فرضیه هستند و سریال ملکه گدایان نشان داده در هر قسمت برای غافلگیرکردن مخاطب برنامه دارد. پس باید منتظر ماند و دید در ادامه چه پیش می آید.

 

پدر و مادر واقعی البرز در ملکه گدایان

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید