قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟ تاریخ دقیق پخش سریال چوب خط از شبکه سه سیما

سریال چوب خط

قسمت اول سریال چوب خط کی پخش می شود ؟

تاریخ دقیق پخش سریال چوب خط از شبکه سه سیما

رصد امروز ، سریال کمدی چوب خط ، جدیدترین سریال تولیدی شبکه سوم سیما است که در سکوت کامل خبری در حال تولید است. حمید بهرامیان مجموعه تلویزیونی چوب خط را کارگردانی می کند و تهیه کنندگی آن هم بر عهده منصور سهراب پور است.

منصور سهراب پور پیش از این نیز سریال موفق پروانه را تهیه کنندگی کرده است که در سال ۹۲ پخش شد و با استقبال فراوانی روبه رو شد.

خلاصه قابل مطرحی از این سریال گفته نشده است و فقط  بیان شده است که این سریال مضمونی کمدی و اجتماعی دارد و قصه‌ای خانوادگی و مفرح را روایت می‌کند.

سریال چوب خط
سریال چوب خط

این سریال قرار بود که برای نوروز ۱۴۰۰ تهیه و از شبکه سه سیما پخش شود اما تصمیم مدیران این شبکه بر آن شد که پخش این سریال از نیمه اسفند شروع شود. هرچند تصویر برداری این سریال در تهران ادامه دارد.

بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند عبارتند از :

الهام پاوه نژاد :

الهام پاوه نژاد متولد سال ۵۱ تهران است و دیپلم تجربی دارد و  فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته است. الهام پاوه نژاد با سریال همسران شناخته شد و با سریال مدرسه مادربزرگ ها در خاطره ها ماندگار شد. الهام پاوه نژاد یک دختر به نام کردیا دارد.

سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

حسن زارعی

حسن زارعی از بازیگران با استعداد و توانایی دهه پنجاه شیراز است . او در فیلم ها و سریال های مطرحی چون بوی پیراهن یوسف ، تنگنا و سریال آینه عبرت و … بازی کرده است اما در سال ۹۶ با بازی در سریال نوروزی دیوار به دیوار خوش درخشید و بیشتر در تلویزیون شناخته شد.

بازیگر سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

 محمود جعفری

محمود جعفری که فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا در سال ۵۷ است. وی متولد سال ۳۲ در تهران است و پیش تر در آثاری چون پدر سالار، روزی روزگاری ، روزگار خوش حبیب آقا و … نقش آفرینی کرده است.

بازیگر سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

امیرمهدی ژوله

امیر مهدی ژوله از نویسندگان قهار و توانای سریال های قهوه تلخ ، در حاشیه ، شب های ببره ، نقطه چین ، مرد هزار چهره و … است که تمام سریال هایی که نویسندگی آن بر عهده او پر مخاطب بوده است. ژوله جدا از نویسندگی ، بازیگر است و استندآپ کمدی های موفقی نیز دارد. او متولد سال ۵۸ است و دختری به نام گندم دارد.

بازیگر سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

علیرضا خمسه

علیرضا خمسه از آن دست بازیگران است که کمتر کسی را پیدا می کنید که او را نشناسد. خمسه آثار فاخری در کارنامه هنری خود دارد. از فیلم روز باشکوه ، سریال هوشیار و بیدار و فیلم آپارتمان شماره ۱۳ و برنامه بشین پاشو بخند که برای کودکان و نو جوانان بود و فیلم دو نفر و نصفی ، جیب برها به هشت نمی روند و … گرفته تا سریال پایتخت که پر بیننده ترین سریال صدا و سیماست.

او سال ۳۱ در تهران متولد شده و دو دختر دارد.

بازیگر سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

 اکبر عبدی

اکبر عبدی در سال ۶۲ با بازی در سریال محله برو بیا و سپس سریال باز مدرسم دیر شد استعداد خود را به همگان ثابت کرد و در ذهن ایرانی ها ماندگار شد. بیشتر نقش آفرینی های اکبر عبدی در نقش های کمدی و طنز بوده است . فیزیک بدن او و فرم صورتش امکان گریم و ساختن انواع چهره ها از جمله چهره های بانوان و پیر زن ها را به راحتی برای گریمور فراهم می کند. بازی ماندگار او در فیلم آدم برفی با گریم زنانه از یادها نخواهد رفت.

بازیگر سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

بهار کاتوزی

بهار کاتوزی در سال ۸۴ با نمایش دور دست آقای مصدق وارد عرصه هنر و بازیگری شد. فعالیت جدی او در سال ۸۴-۸۵ بود که با ورود به رادیو جوان توانست به مدت سه سال نویسندگی یک برنامه روتین اجتماعی را عهده دار شود. او متولد سال ۶۳ است و مجرد می باشد.

بازیگر سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

مینا جعفرزاده

سرکار خانم جعفر زاده با نام اصلی مینا بویوک جعفرزاده در سال ۲۵ در خوی متولد شد. مینا جعفرزاده در سریال بسیاری ایفای نقش کرده است و در خاطر بسیاری از ایرانی ها ماندگار شده است . از آخرین سریال هایی که وی بازی کرده است ،نابرده رنج که از شبکه سه سیما پخش می شد و همچنین سریال بیکانه ای با من است.

مینا جعفرزاده همسر کارگردان فقید سینما مرحوم بهمن زرین پور بود که حاصل این ازدواج دختری به نام سولماز است که در زمینه موسیقی فعالیت دارد.

بازیگر سریال چوب خط
بازیگر سریال چوب خط

از دیگر بازیگران این سریال محمدجواد جعفرپور، امیرعباس نورزایی و امیرنوری، محمدرضا چلنگر، رضا ناجی، کریم قربانی، نازنین کیوانی، افشین آقایی، گلشید بحرایی، مونا کرمی، بهناز بستان‌دوست هستند . همچنین یک بازیگر به نام و مطرح دیگری نیز در طی روزهای آینده به این پروژه اضافه خواهد شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید