آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان بود ؟ + عکس آسیه اسدزاده کیست ؟

آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان

آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان بود ؟ + عکس

آسیه اسدزاده کیست ؟

رصد امروز ، هنوز بسیاری از هواداران و طرفداران علی انصاریان مرگ زود هنگام این چهره محبوب را به سختی می توانند باور کنند.

جدیدترین خبر جنجالی ایی که درباره علی انصاریان بعد از فوتش منتشر شده ادعای عجیب آسیه اسدزاده است. این خانم در پیج اینستاگرامی که منتسب به او است ادعا کرده که به مدت ۵ سال نامزد علی انصاریان بوده است. اما  ساعاتی پس از انتشار این خبر خانواده زنده‌یاد انصاریان به آن واکنش نشان دادند و خبر را کذب خواندند.

آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان
آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان ؟

پیام اینستاگرامی آسیه اسدزاده برای علی انصاریان:

عشق ابدی من، تمام منی، تا ابد تا همیشه…

به مو میرسه ولی…، ولی این بار پاره شد

عشق ابدی من، تمام منی، تا ابد تا همیشه…
تا امروز منم مثل تو جسمم رو زمین بود و روحم تو آسمون. احساس می‌کنم روحم دو نیم شد و نیمی از روحمو با خودت بردی برای همیشه. روز‌های تاریک و مثل روز‌های روشن باز هم با هم تجربه کردیم. پنج سال کنار هم عشق کردیم و تا آخرین لحظه عمرم تو قلب من زندگی خواهی کرد. آخرین بوسه، آخرین نگاه، آخرین کلام، آخرین صدا، آخرین خنده، آخرین پیام، آخرین دیدار، آخرین انتظار و آخرین خداحافظی زمینی تو، در ذهن و جسم و روح و روانم خواهد ماند. عشقم تمام آرزو‌ها و رویا‌هایی که تو این پنج سال با هم ساختیم در زمان و مکان دیگری محقق خواهد شد، فقط باید کمی صبر کنی تا منم آسمانی بشم. زندگی که علی توش نفس نکشه رو نمی‌خوام. از ته قلبم از خدا می‌خوام منو به تنها آرزوم برسونه تا دوباره کنارت باشم. به قول خودت (یکی یه دونم) ممنونم که لحظه‌های سخت کنارم بودی و منو تنها نذاشتی.
خدایا تا ابد علی رو با تمام قدرت بغلش کن.

 

ساعاتی از وایرال شدن این ادعا در فضای مجازی نگذشته بود که مجید قریشی پسرخاله علی انصاریان آن را تکذیب کرد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

آسیه اسدزاده کیست؟

آسیه اسدزاده در سال ۱۳۹۶ دوره پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند. اثر مهم آسیه اسدزاده در این سال، بازیگری در فیلم طاقباز به کارگردانی شهرام اسدزاده محسوب می‌شود.

آسیه اسدزاده کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده است.

او در فیلم طاقباز با شهرام اسدزاده همکاری داشته است. آسیه اسدزاده توانست با بازی در فیلم طاقباز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهدی ماهانی، سارا خوئینی‌ها، افشین سنگ‌چاپ و شهریار حیدری بر تجارب او افزود.

آسیه اسدزاده تا کنون هیچ واکنش رسمی نسبت به متنی که منتسب به او در فضای مجازی در حال انتشار است نداشته است.شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی آسیه اسدزاده بازی در فیلم طاقباز بوده است. آسیه اسدزاده کار حرف‌های خود را از سینما آغاز کرده و سال ۱۳۹۶ فیلم طاقباز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با شهرام اسد زاده همکاری داشته است.

آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان
آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان ؟

آسیه اسدزاده توانست با بازی در فیلم طاقباز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهدی ماهانی، سارا خوئینی‌ها، افشین سنگ‌چاپ و شهریار حیدری بر تجارب او افزود.آسیه اسدزاده در گواهی امضاآسیه اسدزاده همچنین در فیلم سینمایی «گواهی امضاء» به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده حضور داشته است.

او در این فیلم با امیر آقایی، نسیم ادبی، نادر فلاح، هامون سیدی، نازنین صلح جو، داریوش آهنچیان هم بازی بوده است.

گواهی امضاء» روایت متقاطع و پیچیده یک شبانه روز از زندگی فریبرز و محبوبه است که تصادف دختر بچه پنج ساله‌شان (تینا) با اتومبیل گروه فاسدان، آنها را سر راه زوج دیگری به نام‌های اشکان و ندا قرار می‌دهد. در میان این هیاهو و درگیری‌ها هر کس به فکر نجات زندگی خودش از یک چند ضلعی تعقیب و گریز است تا گواهی برای تار و پود افکارش بدست آورد.

آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان
آسیه اسدزاده نامزد علی انصاریان ؟

یک نظر

  1. انرا که نپایید دلبستگی نشایدجهنم ماادما دلبستگی های مابه عوالم مادی هست چقدر زیباست برای خدازندگی کردن وته ان درکنار بندگان خداوخدمت به بتدگان خداان موقع مشود زندگی دربهشت برین

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید