ماجرای کامل فحاشی علی صبوری به کادر درمان جزئیات بازداشت علی صبوری

فحاشی علی صبوری به کادر درمان

ماجرای کامل فحاشی علی صبوری به کادر درمان

جزئیات بازداشت علی صبوری

رصد امروز ، از اولین حاشیه های سال جدید در دنیای سلبریتی ها را می توان برای علی صبوری دانست. علی صبوری کمدین معروف تهرانی پس درگیری در یک بیمارستان مرکز تهران توسط ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک بازداشت شد. به گفته پرستار شیفت اعلام اینکه فشار صبوری نرمال است موجب عصبانیت او شده است و او شروع به فحاشی کرده است.

علی صبوری کمدین خندوانه که به دلیل بیماری به بیمارستان رجوع می کند اتفاقاتی را تعریف کرده است که در نهایت منجر به بازداشت او می شود. این چهره اینستاگرامی می گوید به دلیل حال بد به بیمارستان رجایی  مراجعه کرده است اما در آن جا با او برخورد بدی شده است. به گفته او در بیمارستان زمان زیادی را با وجود حال بد معطل شده است و حالا به او انگ فحاشی بی دلیل زده اند.

او می گوید دکتر و پرستاران برای او کاری نکرده اند و حالش بدتر شده و دچار شوک شده و به دکتر حمله کرده است. سپس حراست او را نگه داشته و پرستاران به او دیازپام تزریق کرده اند و سپس توسط پلیس بازداشت شده است.

او مدعی شد تعهد گرفتند که فیلمی پخش نشود و بعد از آزادی در بیمارستان گاندی بستری شده است.

توضیحات پرستار اورژانس بیمارستان در مورد علی صبوری

به گفته پرستار شیفت اعلام اینکه فشار صبوری نرمال است موجب عصبانیت او شده است و او شروع به فحاشی کرده است.

او می گوید همکارش مورد هجوم فیزیکی علی صبوری قرار گرفته است. به گفته او سه نفر حراست و نرس نتوانستند علی صبوری در بیمارستان را کنترل کنند و به در بیمارستان اسیب زده است.

پرستار می گوید آن ها به ۱۱۰ زنگ زدند ولی چون صبوری قابل کنترل نبوده به او داروی آرام بخش تزریق کرده اند.

علی صبوری؛ کمدین معروف با شکایت کادر درمان و مسئولان بیمارستان شهید رجایی بازداشت و با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد. حالا او با انتشار یک استوری به این موضوع واکنش نشان داده است.

صبوری با حضور موفق و کسب مقام نخست در مسابقهٔ خنداننده شو برنامهٔ خندوانه مورد توجه رسانه‌ها، هنرمندان و مردم قرار گرفت؛ وی که پیش از این بیشتر به عنوان یک فعال مجازی در اینستاگرام شناخته می‌شد با این برنامه شکل رسمی‌تری به فعالیت‌های خود داد. وی دربارهٔ نحوه حضور در این برنامه در مصاحبه‌ای با همشهری جوان گفت:

خیلی اتفاقی برای شرکت در خنداننده شو پیامکی دادم اما در همان روزها دزد گوشی‌ام را زد و گوشی را خاموش کرد. خیلی ناامیدانه به این موضوع نگاه می‌کردم تا این که بعد از پانزده روز دزد عزیز گوشی را روشن کرد وقتی دید من خیلی پیگیر شرکت در این مسابقه هستم، پیام داد در خنداننده شو قبول شدی. شیرینی یادت نره!

اجراهای وی در خندوانه با تمجیدها و انتقادهایی روبرو شد؛ بهروز افخمی ضمن مقایسهٔ وی با رضا عطاران از او تمجید کرد و البته خبرگزاری تسنیم با انتشار یادداشتی از محتوای استندآپ‌های وی انتقاد کرد

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید