ساخت فصل چهارم سریال نون خ آیا فصل چهارم سریال نون خ ساخته می شود؟

ساخت فصل چهارم سریال نون خ

آیا فصل چهارم سریال نون خ ساخته می شود؟

رصد امروز ، فصل سوم سریال طنز نون خ در ایام تعطیلات نوروز از شبکه اول سیما پخش شد که همانند دو فصل قبل این سریال با استقبال خوب مخاطبانش همراه شد و به یکی از پر بیننده ترین سریال های نوروزی ۱۴۰۰ تبدیل شد.

نورالدین خانزاده ملقب به نون خ به همراه دختران و دامادهایش و دوستان و هم شهری هایش خیلی زود بین مردم محبوب شدو این محبوبیت به جایی رسید که دنبال کنندگان این سریال خواهان ساخت فصل چهارم این سریال هستند و این سوال برایشان مطرح است که آیا فصل چهارم سریال نون خ ساخته می شود ؟

مهدی فرجی تهیه‌ کننده سریال نون-خ تایید کرد فصل چهارم این مجموعه ساخته خواهد شد. او به تسنیم گفت:  در حال بررسی‌ایم و امیدواریم هرچه زودتر ساخته شود؛ اگر عوامل‌مان را بتوانیم هماهنگ کنیم امسال فصل چهارم ساخته می‌شود تا به نوروز ۱۴۰۱ برسد. در ساخت ادامه این سریال تردیدی وجود ندارد اما مقدمات و شرایط ساخت آن نیز مهم است. چرا که در حال حاضر سعید آقاخانی به عنوان کارگردان و بازیگر نقش اصلی سریال تعهداتی دارد و هنرمندان دیگر هم به همین صورت، که باید این هماهنگی‌ها اتفاق بیفتد. اگر شرایط فراهم شود امسال، وگرنه برای سال دیگر کار به مرحله تولید برسد. اصل بر ساخته شدن است که ان‌شاءالله این اتفاق خواهد افتاد.

این سریال در بخش هایی، با طنزی شیوا و جذاب به گوشه های مختلف اقتصاد و سیاست واجتماع می پرداخت.

 

 یا در قسمتی به رای گیری الکترال هم رسید.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید