قسمت آخر سریال نون خ ۳ کی پخش می شود؟ تاریخ پخش قسمت آخر سریال نون خ

قسمت آخر سریال نون خ ۳

قسمت آخر سریال نون خ ۳ کی پخش می شود؟

تاریخ پخش قسمت آخر سریال نون خ

رصد امروز ، فصل سوم سریال کمدی نون خ در ایام تعطیلات نوروز از شبکه یک سیما پخش شد. این سریال را که سعید آقاخانی کارگردانی کرده است ، با استقبال خوب مخاطبان در هر سه فصل روبه رو شده است.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، فصل سوم سریال طنز «نون. خ» امشب با پخش آخرین قسمت، به ایستگاه پایانی خواهد رسید.

سریال «نون. خ» به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی و کارگردانی سعید آقاخانی در حالی در شب‌های نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه یک سیما رفت که طبق اعلام نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، فصل سوم این سریال توانست در صدر بیشترین میزان مخاطب و رضایت سریال‌های نوروزی قرار بگیرد.

زمان پخش فصل چهارم سریال نون خ

قسمت آخر سریال نون خ ۳
قسمت آخر سریال نون خ ۳

امشب ۱۵ فروردین شانزدهمین و آخرین قسمت از این سریال پخش می‌شود و فردا ۱۶ فروردین بعد از خبر ساعت ۲۱ پشت صحنه «نون. خ» نمایش داده خواهد شد.

«نون. خ ۳» با عروسی شیرین دختر نورالدین آغاز ‌شد و با یافتن معدن طلا در روستا، وارد ماجراهای جدید شد. در ۲ فصل قبل موضوع کشت و صادرات تخمه و انار مطرح شد و در «نون. خ ۳» تولید داروهای گیاهی محور کار قرار گرفت.

«نون. خ ۳» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در آن سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سید علی صالحی، پاشا جمالی، یدالله شادمانی، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، شیدا یوسفی، صهبا شرافتی و هدی استواری ایفای نقش کرده‌اند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید