میلاد کی مرام ازدواج کرده است ؟ همسر میلاد کی مرام کیست ؟

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام ازدواج کرده است ؟

همسر میلاد کی مرام کیست ؟

رصد امروز ،  با تازگی خبری در فضای مجازی منتشر شده است مبنی بر اینکه میلاد کی مرام ازدواج کرده است. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا ببینیم این خبر واقعیت دارد یا شایعه است.

میلاد کی مرام ، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد ۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۴ شمسی در بندرانزلی می باشد (تاریخ تولّد او در شناسنامه ۱۳۶۵ است. او یک خواهر و یک برادر بزرگ‌ تر از خود دارد و آخرین فرزند خانواده است.

میلاد کی مرام در کودکی به فوتبال علاقه داشت! اما در ۱۶ سالگی فوتبال را رها کرد و به دنبال تئاتر رفت. برای ادامه کار هنرپیشگی به تهران رفت و در کلاس‌ های بازیگری مسعود کیمیایی شرکت کرد.

میلاد کی‌ مرام در تهران به علت نداشتن جای خواب، مدتی در موتورخانه خانه مدرسه کیمیایی زندگی می کرد! سپس در یک رستوران مشغول به کار شد. میلاد کی‌ مرام با رتبه نخست از کلاس‌ های بازیگری مسعود کیمیایی فارغ‌ التحصیل شد!

او در سال ۱۳۸۵ شمسی، دستیار کارگردان در فیلم رئیس بود. لازم به بیان است او در دانشگاه در رشته الکترونیک تحصیل کرده است و دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک است.

جالب است بدانید یکی از مشتریان رستورانی که میلاد کی‌ مرام در آن کار می کرد، گلاب آدینه بود. میلاد کی‌ مرام با او در مورد علاقه به بازیگری صحبت کرد و گلاب آدینه نیز پذیرفت که او برای بازی در سریال خواستگاران تست دهد! پذیرفته شدن در این تست، راه زندگی میلاد کی‌ مرام را عوض کرد. میلاد کی‌ مرام در کنار حرفه بازیگری، به فیلمنامه‌ نویسی و داستان‌ نویسی نیز می‌ پردازد.

به تازگی خبرهایی مبنی بر ازدواج میلاد کی مرام در فضای مجازی منتشر شده است! لازم به بیان است میلاد کی مرام ازدواج نکرده است و مجرد است. بد نیست بدانید وی به خواسته مادر خود شاید به زودی ازدواج کند! مادر از وی می خواهد که ازدواج کند و برای وی چند نوه خوشگل بیاورد، اما وی به دلیل مشغله کاری زیادی که دارد تاکنون نتوانسته ازدواج کند!

دلایل کی مرام برای ازدواج نکردن از زبان خودش

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید