فصل چهارم سریال از سرنوشت کی پخش می شود ؟ سرنوشت هاشم و سهراب در سریال از سرنوشت 4

فصل چهارم سریال از سرنوشت

فصل چهارم سریال از سرنوشت کی پخش می شود ؟

سرنوشت هاشم و سهراب در فصل چهارم سریال از سرنوشت

رصد امروز ، تصویر برداری فصل چهارم سریال از سرنوشت ادامه دارد و دارا حیایی ، کیسان دیباج و فاطیما بهار مست در این فصل به ایفای نقش های خود می پردازند. بنابر گفته های علی اکبر تحویلیان ، تهیه کننده این سریال، در حال حاضر ۲۰ درصد از این فصل سریال تصویربرداری شده است.

این سریال در سه فصل تولید و از شبکه دوسیما پخش شده است که کارگردانی فصل اول این سریال برعهده محمدرضا خردمندان بود و دو فصل دیگر را علیرضا بذرافشان کارگردانی کرده است.

تهیه کننده این سریال درباره قصه فصل چهار «از سرنوشت» نیز بیان داشت است که : در این فصل ما ادامه زندگی هاشم و سهراب را می‌بینیم و آزاد شدن هاشم از زندان و مشکلات جدیدی که در زندگی و کار با آن‌ها روبرو می‌شود و موانعی که در جهت تولید برای این دو شخصیت اصلی پیش می‌آید.

تحویلیان با اشاره به بیان اینکه سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف برای سریال سازی هزینه‌هایی از گره تولید دریافت می‌کنند، افزود: سفر به قزوین سفری است که یکی از قهرمان‌های ما به این شهر دارد و فرصتی می‌شود تا سری به این شهر بزنیم. اگر میراث فرهنگی قزوین با ما همکاری کنند می‌توانیم به خوبی این مکان‌های تاریخی را نشان دهیم، اما متاسفانه این روز‌ها طوری شده که همه ارگان‌ها برای ما چرتکه می‌اندازند!

تهیه کننده سریال در پاسخ به سوال فارس، که این سریال قابلیت ادامه دادن تا چند فصل را دارد؟ گفت: برنامه ریزی‌هایی انجام شده است و بنا داریم از سرنوشت را تا فصل ۶ ادامه دهیم.

در این مجموعه تلویزیونی تاکنون حسین پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مجید واشقانی، لیلا بلوکات و مائده طهماسبی معرفی شده‌اند که در کنار بازیگران جدید جلوی دوربین رفته و روز‌های آینده هم به تناسب موقعیت‌های جدید، بازیگرانی به جمعِ هنرمندان “از سرنوشت ۴” اضافه خواهد شد.

فصل چهارم سریال از سرنوشت
فصل چهارم سریال از سرنوشت

فاطیما بهارمست بازیگر نقش نغمه در سریال از سرنوشت عکس بالا را از فصل چهارم این مجموعه به اشتراک گذاشت. نغمه در این صحنه به احتمال زیاد مقابل صندوق یک بیمارستان ایستاده و به شدت مضطرب و پریشان است. آیا برای هاشم اتفاقی افتاده؟ مامان پوری بد حال شده؟ مثل فصل قبل که شاهد مرگ اسماعیل بودیم در فصل چهارم هم باید رخت عزا را بر تن هاشم و سهراب ببنیم؟

تهیه کننده سریال گفت: تصویربرداری تا مهر و آبان ادامه دارد و احتمالاً فصل چهارم این سریال تلویزیونی، پاییز روی آنتن برود.

 

 

7 نظرات

 1. سریال از سرنوشت عالیه
  هنوز معلوم نیس کی رو آنتن پخش بشه
  فقط احتمال داره پاییز ماه رو آنتن پخش بشه
  خیلی سخت میشه
  ممنونم از بازیگران و اسامی پشت صحنه سریال از سرنوشت

 2. من خیلی خیلی خوشحال شدم که داره فصل چهار هم داره ساخته میشه
  از همه ی اونایی که در ازسرنوشت هستن خیلی ممنونم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید