ساعت پخش سریال افرا از شبکه یک قسمت اول سریال افرا کی پخش می شود ؟

ساعت پخش سریال افرا از شبکه یک

قسمت اول سریال افرا کی پخش می شود ؟

رصد امروز ، سریال افرا از جدیدترین تولیدات شبکه اول سیماست که در ۴۰ قسمت تولید و آماه پخش شده است. این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی است که سریال پر بازیگری نیز می باشد. بهرنگ توفیقی کارگردان آثاری چون «پدر»، «عقیق»، «زیر پای مادر»، «پشت بام تهران» و … پس از آن مجموعه نمایش خانگی «آقازاده» محسوب می‌شود.

سریال افرا

در خلاصه سریال افرا آمده است که «در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصلِ وصلتِ شومِ اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهدِ این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است….».

سریال افرا

در این سریال پر بازیگر، مهدی سلطانی، پژمان بازغی، مینا وحید، روزبه حصاری، فریبا متخصص، اسماعیل محرابی، پیام دهکردی، علیرضا آرا، نسرین بابایی، محمد صادقی، هامون سیدی، سارا باقری، مهرداد بخشی، آریا دلفانی، فهیمه مؤمن و بهمن صادق حسینی و… ایفای نقش کردند.

مجموعه نمایشی «افرا» از جمعه آینده پنجم شهریور به روی آنتن شبکه یک خواهد رفت. ‌

مطابق روال پخش سریال‌های شبانه در شبکه یک، این ملودرام خانوادگی نیز هفته‌ای شش شب ساعت ۲۲:۱۵ پخش می‌شود و پنج‌شنبه شب‌ها نیز خلاصه هفتگی آن پخش خواهد شد.
به این ترتیب این سریال ۴۰ قسمتی از نیمه دوم ماه محرم تا پایان ماه صفر روی آنتن خواهد بود.

سریال افرا
سریال افرا

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید