فصل دوم سریال نجلا کی پخش میشود؟ بازیگران فصل دوم سریال نجلا + جزئیات کامل این سریال

فصل دوم سریال نجلا

فصل دوم سریال نجلا کی پخش می شود؟

بازیگران فصل دوم سریال نجلا + جزئیات کامل این سریال

سی سی ارز ، فصل اول سریال نجلا که از ۱۷ مهر سال ۹۹ از شبکه سوم سیما پخش شد بسیار مورد استقبال مخاطبان این شبکه قرار گرفت. داستان فصل اول سریال نجلا حول و حوش اتفاقات سال ۵۸ ، دقیقا یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و یک سال قبل از شروع جنگ تحمیلی اتفاق می افتد. بازه زمانی ایی که کمتر در فیلم و سریال ها به آن پرداخته شده است. سریال نجلا با حال و هوای جنوبی ساخته شد.

 در فصل اول این سریال ما شاهد بودیم عبد و عطا دو دوست صمیمی هستند که هر دو دل در گرو دختری دارند. عطا عاشق شیرین است و با او نامزد کرده اما مشکلاتی مانند نداشتن شغل مناسب مانع ازدواج آن دو شده است.

فصل دوم سریال نجلا

از سویی عبد هم عاشق دختری به نام نجلا است. نجلا قبلا ازدواج کرده بود و یک فرزند پسر دارد. عبد با زحمت نجلا را راضی می کند به خواستگاری برود اما خانواده عبد وقتی می فهمند نجلا بیوه است با این ازدواج مخلفت می کنند.

اصرارهای عبد باعث می شود این دو به هم نزدیک تر شوند البته نجلا یک شرط می گذارد. او که سالها ساکن عراق بوده فرزندش را در کربلا گم کرده و از عبد می خواهد وی را به صورت غیرقانونی به کربلا ببرد تا بتواند پسرش را پیدا کند.

در نهایت عبد، نجلا و عمه اش، عطا و شیرین راهی کربلا می شوند و اگرچه مشکلات زیادی برایشان به وجود می آید اما در نهایت هم به زیارت می روند و هم پسر نجلا را پیدا می کنند و روانه ایران می شوند.

حالا عشق های دشوار این داستان آسان شده و در فصل دوم باید شاهد باشیم عبد و نجلا چگونه زندگی مشترک را تشکیل خواهند داد و عطا و شیرین نیز چگونه زیر یک سقف می روند.

فصل دوم سریال نجلا

در فصل دوم سریال نجلا بازیگر نقش نجلا که بر عهده سارا رسول زاده بوده است تغییر کرده و ما شاهد بازی سارا رسول زاده نیستیم.

در فصل دوم سریال نجلا محیا دهقانی نقش اصلی را برعهده خواهد داشت. او گفته است: دهقانی درباره حضور در سریال «نجلا ۲» که در آن جایگزین سارا رسول زاده ـ بازیگر اصلی سریال ـ شده است و ریسک پذیرش این کاراکتر، اظهار کرد: خانم رسول زاده گفته بودند نمی خواهند سریال کار کنند و در شبکه نمایش خانگی کار می کردند. حضور من قطعا در این شرایط ریسک بزرگی است اما پذیرفتم. به هر حال وقتی بازیگر تغییر کند، شرایط و موقعیت هم تغییر می کند. فکر می کنم از پس نقش برمی آیم و آن را پذیرفتم و تا امروز فکر می کنم کار بد نشده است. اما در نهایت این مخاطبان هستند که باید سریال را ببینند و نظر بدهند. تیرماه این کار کلید خورد، در شرایط سختی با کار قرارداد بستم چرا که اصلا زمانی برای تمرین نداشتم، اما چالش جدیدی برایم بود.

فصل اول سریال نجلا در ۱۵ قسمت ساخته و از شبکه ۳ پخش شد اما فصل دوم این سریال طولانی تر است و قرار شده در ۳۰ قسمت ساخته و روانه آنتن بشود.

 

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید